Logowanie

Roland V-Drums TD-1KV i TD-1 - tani i lekki zestaw perkusji elektronicznej z brzmieniami V-Drums

Roland TD-1KV zestaw 00

Roland zaskoczył wszystkich i zaproponował dwa nowe - tanie - zestawy cyfrowej perkusji z modułem dźwiękowym w technologii V-Drums, z siateczkowym dwustrefowym werblem i 2-strefowymi elektronicznymi czynelami. Cena nowych zestawów niszczy układ sił - za Roland V-Drums TD-1 trzeba będzie zapłacić około 2000 zł, a za Roland V-Drum TD-1KV z siateczkowym werblem - około 2400 zł :-) Prezentujemy demo nagrane przez Mariusza Mocarskiego na prototypowym zestawie TD-1 KV.

 

 

{youtube}Vv_nkE7HeXE{/youtube}

Roland TD-1KV zestaw 01

W pamięci modułu perkusyjnego znalazło się 15 zestawów perkusyjnych w technologii V-Drums - to ogromna zaleta względem dotychczas najtańszych zestawów perkusyjnych. W zestawie perkusyjnym za 2000 zł mamy brzmienia z topowych modeli cyfrowych bębnów za kilkanaście tysięcy złotych! Do tego moduł posiada port USB do podłączenia do komputera - dzięki temu na Roland V-Drums TD-1 i TD-1 KV można grać każdym zestawem perkusyjnym z wirtualnych instrumentów perkusyjnych plug-in! No i zyskujemy dostęp do aplikacji edukacyjnych na komputerach jak DT-1 Drum Tour czy V-Drums Friend Jam. Z dodatkowych funkcji jest jest metronom, rejestrator oraz możliwość odtwarzania wbudowanych podkładów w różnych stylistykach do ćwiczenia. Wyjście na stereo jack mini działa jako wyjście słuchawkowe i liniowe. Mamy również wejście AUX IN do podłączenia telefonu, iPada czy iPoda.

Roland TD-1KV zestaw 02

Rama zestawu jest lekka i stabilna. Standardowo montuje się na niej werbel - w droższym zestawie TD-1 KV dwustrefowy z siateczkową membraną, trzy tomy, talerz hi-hat’u i dwa czynele. Opcjonalnie można dokupić jeden 2-strefowy czynel (montaż skrajnie z prawej). Dołączone okablowanie do modułu ma już zamontowany odpowiedni kabel przyłączeniowy. W komplecie otrzymuj pedał hi-hatu i bezbijakowy - czyli cichy - pedał stopy. Rama zestawu jest tak zbudowana, że można bardzo szybko dostosować wysokość padów dla młodego i… dorosłego człowieka :-) Panowie! Nareszcie możemy kupić synowi bądź córce taki zestaw i samemu w wolnej chwili na nim pograć B-) I to za naprawdę nieduże pieniądze możemy kupić markowe, świetnie brzmiące cyfrowe bębny! Oto demo nagrane na mikrofonach wbudowanych w ZOOM Q4. Obraz zarejestrowano kamerkami ZOOM Q4 i GoPRO Hero 3+ Black.


Roland TD-1KV zestaw 04

Dystrybutor: Roland Polska

Roland TD-1KV zestaw 03

TAGI: Roland TD 1 K demo, Roland TD 1 KV cena, tani markowy zestaw perkusji elektronicznej, najtańszy dobry zestaw, tanie cyfrowe bębny