Logowanie

Sennheiser na targach IFA w Berlinie

Sennheiser na targach IFA w Berlinie

Na targach IFA 2018, które odbędą się w Berlinie w dniach 31.08-05.09, Sennheiser zaprezentuje swoje najnowsze rozwiązania audio.

Podczas wystawy odbędzie się premiera słuchawek Bluetooth MOMENTUM True Wireless, które łączą w sobie najlepsze cechy serii MOMENTUM w prawdziwie bezprzewodowej formie. Targi są także okazją do poznania produkcyjnej wersji soundbara AMBEO, który zapewnia niesamowite wrażenia dźwięku przestrzennego, dzięki zastosowanemu systemowi głośników 5.1.4.

„Targi IFA są wyjątkowym miejscem pod względem prezentowanych tu rozwiązań technologicznych. To idealne miejsce i czas, aby podzielić się również naszymi najbardziej ekscytującymi, innowacyjnymi rozwiązaniami. Niezależnie od tego, czy chodzi o poznanie bezkompromisowej jakości dźwięku słuchawek MOMENTUM True Wireless, czy o odkrycie wciągającego dźwięku AMBEO 3D, zapraszamy na IFA, gdzie będzie można doświadczyć czegoś niesamowitego.” – powiedział Stephane Hareau, Global Head of Consumer Products w firmie Sennheiser.

Na targach IFA Sennheiser wprowadza pierwszy model nowej generacji słynnej rodziny słuchawek MOMENTUM - MOMENTUM True Wireless. Te znakomicie zaprojektowane słuchawki Bluetooth oferują charakterystyczny styl i wygodę MOMENTUM, a audiofilskie dynamiczne przetworniki Sennheiser o średnicy 7 mm zapewniają nową jakość dźwięku stereo.

Dzięki zastosowaniu najnowszej technologii Bluetooth, obsłudze kodeków AAC, a także kompatybilności z Qualcomm aptXTM i aptXTM Low Latency, MOMENTUM True Wireless oferują bardziej inteligentne i spersonalizowane wrażenia. Funkcja Transparent Hearing pozwala użytkownikom słyszeć dźwięki otoczenia, poprawiając świadomość sytuacyjną oraz brać udział w rozmowach bez konieczności usuwania słuchawek. Ponadto MOMENTUM True Wireless zapewniają bezproblemową interakcję z cyfrowym ekosystemem użytkownika, umożliwiając bezpośrednią współpracę z inteligentnymi asystentami, takimi jak Apple Siri lub Google Assistant. Z MOMENTUM True Wireless można cieszyć się muzyką, komunikować się z otoczeniem i być na bieżąco - wystarczy skorzystać z intuicyjnego interfejsu dotykowego lub poleceń głosowych.

Słuchawki oferują 4-godzinny czas pracy baterii. Można je ładować, umieszczając w dołączonym futerale ze zintegrowanym akumulatorem, dzięki czemu wydłuży się czas ich pracy do ponad 12 godzin w ciągu dnia.

6 Ambeo Totale rechts MIT HiRes CMYK

Podczas IFA 2018 po raz pierwszy w Europie szerokiej publiczności zostanie zaprezentowany soundbar Sennheiser AMBEO w wersji produkcyjnej. Najnowszy produkt z linii AMBEO oferuje przestrzenne wrażenia dźwiękowe z wciągającym brzmieniem 5.1.4 i głębokim basem. Jest to kompletne urządzenie typu all-in-one i nie wymaga dodatkowego subwoofera. Ponadto dzięki funkcji kalibracji, soundbar AMBEO zapewnia rozrywkę zoptymalizowaną dla każdego pomieszczenia.

Urządzenie jest wyposażone w 13 przetworników oraz w najnowszą technologię wirtualizacji, która została opracowana wspólnie z instytutem badawczym Fraunhofera, co gwarantuje, że soundbar AMBEO będzie nowym punktem odniesienia w zakresie jakości dźwięku Hi-Fi. Soundbar będzie kompatybilny z formatami dźwięku 3D Dolby Atmos, MPEG-H i DTS: X, a zastosowana w nim technologia Upmix odtwarza dźwięk stereo oraz 5.1 jako dźwięk 3D.

Na stoisku firmy Sennheiser będzie można skorzystać z dedykowanego pomieszczenia do odsłuchu, w którym goście będą mogli zapoznać się z możliwościami soundbara. Urządzenie będzie dostępne w sprzedaży na początku 2019 roku.

Z nowymi produktami marki Sennheiser będzie można zapoznać się w hali 1.2 na stoisku 216.

Dystrybutor: Aplauz