Logowanie

Dexibell VIVO S9 – topowe stage piano już dostępne w Polsce

Dexibell VIVO S9 – topowe stage piano już dostępne w Polsce

Najnowsze topowe stage piano marki Dexibell VIVO S9 to obecnie jeden z najciekawszych i najmocniejszych instrumentów tej klasy na rynku. Co oferuje?

 Dexibell VIVO S9 top

Dexibell VIVO S9 łączy funkcję masterkeyboardu z doskonałą młoteczkowa klawiaturą Fatar TP400 ze wspaniale brzmiącymi barwami fortepianów, pian elektrycznych, organów elektromechanicznych i cyfrowych. Barwy fortepianów z wieloma emulowanymi elementami brzmienia, jak choćby rezonans współalikwotowy są generowane przez moduł w technologi T2L. Dodatkowo nowe stage piano wyposażono również w moduły organowe - emulowane brzmienia klasycznych organów pochodzą z Dexibell CLASSICO L3, a barwy organów elektromechanicznych pochodzą z instrumentu Dexibell COMBO J7. Z modelu CLASSICO L3 model S9 zaczerpnął również brzmienia orkiestrowe. Dexibel VIVO S9 wyposażono w pochodzące z modelu COMBO J7 zmotoryzowane tłumiki działające na przykład jako drawbary pozwalając kontrolować brzmienie organów.

 Dexibell VIVO S9 rear

Instrument bazuje na samplach nagranych z 24-bitową dokładnością i częstotliwości próbkowania 48 kHz. W pamięci zapisano ponad 1.5 GB próbek. Próbki są nawet kilkanaście razy dłuższe, niż w konkurencyjnych modelach innych firm, a to przekłada się na o wiele większy naturalizm brzmienia. Cyfrowy silnik umieszczony w Dexibell VIVO S9 w technologi QuadCore pozwala skorzystać z 320 oscylatorów, co przekłada się na potężną polifonię.

 Dexibell VIVO S9 rear zoom

Klawiaturę można podzielić na 4 strefy, jak również można kontrolować 4 strefy przez MIDI. Jak przystało na profesjonalny instrument, Dexibell VIVO S9 ma zainstalowane profesjonalne symetryczne wyjścia XLR. Dodatkowo można skorzystać z wyjść niesymetrycznych jack 1/4”. Panel tylny udostępnia również złącza MIDI (In, Out, Thru), 2 wyjścia słuchawkowe, 4 złącza na pedały kontrolne, wejście audio oraz USB – również jako port MIDI.

Zachęcamy do obejrzenia poniższej prezentacji wideo. Więcej informacji na stronie dystrybutora.

Dystrybutor: SoundTrade