Logowanie

Audiotech & Focusrite - program wsparcia dla edukacji muzycznej

Audiotech & Focusrite - program wsparcia dla edukacji muzycznej

Prowadzisz działalność edukacyjną, jesteś instytucją edukacyjną i chcesz wyposażyć swoją pracownię muzyczną w profesjonalny sprzęt Focusrite? Audiotech ogłasza program wsparcia edukacji muzycznej i oferuje wyposażenie pracowni muzycznych w interfejsy Focusrite Scarlett!

Audiotech przygotował świetny program wspierający wszelkiego rodzaju edukacyjne inicjatywy muzyczne. Wychodząc naprzeciw szlachetnym inicjatywom muzycznym, od małych kursów i “szkółek” produkcji muzycznej, szkół policealnych aż do studiów wyższych, firma Audiotech ogłasza nabór wniosków do programu wsparcia edukacji muzycznej.

Audiotech Focusrite Program wsparcia 2

W programie do wyboru są trzy rodzaje zestawów:

- Basic working stations – 10 interfejsów Focusrite Scarlett 2i2, przeznaczonych do stworzenia 10 stanowisk produkcyjnych

- Producer multi-track working stations – 2 zestawy do nagrań wielośladowych, w których skład wchodzi interfejs Scarlett 18i8 oraz rozszerzenie Scarlett Octopre.

- Producer multi-track advanced working station – 1 zestaw służący wielośladowemu nagrywaniu i emisji dźwięku. Składa się z interfejsu Scarlett 18i20 oraz rozszerzenia Scarlett Octopre Dynamic.

Seria Focusrite Scarlett zbiera znakomite recenzje na całym świecie. Obejmuje kilka różnych modeli, które można dopasować do różnych potrzeb. Ogromną zaletą interfejsów Focusrite Scarlett są bardzo szybkie i wydajne sterowniki – zarówno na platformę PC, jak Mac. Warto też dodać, że do każdego interfejsu są dokładane darmowe startowe wersje profesjonalnych programów DAW – Pro Tools First Focusrite Edition oraz Ableton Live 10 Lite! Dzięki temu od razu można rozpocząć produkcję muzyki, nagrywanie i miksowanie.

Wnioski do programu wsparcia edukacji muzycznej z uzasadnieniem należy składać za pomocą formularza dostępnego na stronie firmy Audiotech do 31 grudnia 2018. Rozstrzygnięcie wniosków zostanie ogłoszone 10 stycznia 2019.

O tym do kogo trafi jeden z powyższych zestawów zadecyduje uzasadnienie złożone razem z wnioskiem. Wnioski rozpatrzy specjalna komisja w składzie Artur Zaremba (Akademia Dziennikarstwa i Realizacji Dźwięku), Adam Milwiw-Baron (Szkoła Muzyki Nowoczesnej), Tomasz Wróblewski (Estrada i Studio). Warto wspomnieć, że słuchacze i studenci obu Szkół – Akademii Dziennikarstwa i Realizacji Dźwięku oraz Szkoły Muzyki Nowoczesnej – na co dzień podczas zajęć korzystają z interfejsów Focusrite Scarlett. To świetnie przygotowane uczelnie umożliwiające intensywny rozwój własny i naukę realizacji dźwięku i produkcji muzycznej. Polecamy gorąco!

PARTNERZY AKCJI

Audiotech Focusrite Program ADiRD logo   Audiotech Focusrite Program SMN logo

 

 

Więcej informacji na stronie firmy Audiotech

Dystrybutor: Audiotech