Logowanie

TASCAM TH-07 – nowe monitorowe słuchawki studyjne

TASCAM TH-07 – nowe monitorowe słuchawki studyjne

TASCAM zapowiedział premierę nowego modelu słuchawek monitorowych, które zamierza wypuścić na rynek. TASCAM TH-07 jakością mają dorównywać monitorom bliskiego pola.

TASCAM TH-07 posiadać mają cechy odpowiednie dla zadań studyjnych bez względu czy mowa o miksowaniu, monitorowaniu czy innych czynnościach wymagających najwyżej jakości odsłuchu. Pełny, lecz naturalny bas, płaski środek i klarowna góra, oto zalety nowego modelu słuchawek.

Tascam TH 07 1

Przetworniki o średnicy 50 mm przenoszą pasmo w zakresie 10 Hz – 30 kHz przy czułości 100 dB (+/- 3 dB). Odpowiednią izolację od otoczenia zapewnia zamknięta obudowa. Miękkie poduszki nauszników ze skórzanym wykończeniem i ich dopasowanie wokół ucha zapewnią komfort użytkowania nawet przy długich sesjach, również osobom noszącym okulary. Słuchawki można obracać i odginać, by zachować kontakt z otoczeniem nie zdejmując ich z głowy.

Tascam TH 07 2

W zestawie znajdziemy dwa przewody z pozłacanymi złączami: krótszy spiralny z wtyczką jack 3,5 mm i prosty o długości ok. 2,5 m, który podłączymy zarówno do złącz minijack jak i standardowego jacka 1/4''. W zestawie również skórzana torba do transportu słuchawek.

Dostępność i cenę TASCAM TH-07 poznamy wkrótce.


Więcej informacji na stronie producenta: tascam.com
Dystrubutor: Polsound | www.polsound.pl