Logowanie

Digital Stage Europe – nowe wydarzenie dla branży techniki scenicznej w Polsce

Digital Stage Europe – nowe wydarzenie dla branży techniki scenicznej w Polsce

W dniach 7 - 9 marca 2019 w Targach Kielce odbędzie się pierwsza edycja Digital Stage Europe PRO AUDIO and LIGHT EVENT. Impreza zapowiada się niezwykle interesująco, w programie znajdą się, m.in. wystawa sprzętu, konferencje, darmowe szkolenia, warsztaty i prezentacje!

Digital Stage Europe 2019 Kielce 1

Nowa impreza Digital Stage Europe PRO AUDIO and LIGHT EVENT będzie łączyć wystawę sprzętu, prezentacje nowości, warsztaty, szkolenia oraz konkursy dla branży studyjnej i pro audio. Eventowi będzie towarzyszyć między innymi Konkurs Nagraniowy OSKArec oraz VI Ogólnopolska Studencka Konferencja Akustyków OSKA

Digital Stage Europe powstało z myślą o specjalistach zaangażowanych w techniczną obsługę koncertów, wydarzeń scenicznych i eventów, dla realizatorów, właścicieli studiów nagraniowych oraz dla zespołów muzycznych, Djów, producentów muzycznych i pasjonatów tworzenia muzyki w domowych studiach. Digital Stage Europe to połączenie bogatej oferty targowej z szeregiem konferencji i szkoleń, w których udział będzie darmowy. Premierowe targi są odpowiedzią na rozwój rynku nagłośnieniowego oraz oświetleniowego i wzrastającego zapotrzebowania na dodatkową przestrzeń biznesową. Wśród zwiedzających znajdą się także dyrektorzy i pracownicy techniczni filharmonii, teatrów, domów kultury i kin. Digital Stage Europe jest dla wszystkich, którzy na różnych płaszczyznach mają do czynienia z dźwiękiem, muzyką i światłem.

Podczas Digital Stage Europe będzie można zobaczyć najnowszy sprzęt studyjny, estradowy, nagłośnieniowy oraz oświetleniowy. Planowanych jest także kilka premier! Nasze portale – E-MUZYK.eu oraz PortalNaglosnieniowy.eu – objęły patronat medialny nad Digital Stage Europe! To będzie bardzo interesująca impreza. Zapraszamy do udziału :-)

Strona imprezy: Digital Stage Europe

 

Dodatkowe informacje

Jak wynika z podsumowania Związku Producentów Audio Video oraz Międzynarodowej Federacji Przemysłu Muzycznego (IFPI), w 2017 roku przychody ze sprzedaży muzyki wzrosły w Polsce o 6%, a na świecie o 8,1%. Nowe wydarzenie w kieleckim ośrodku targowym to szansa nawiązywania kontaktów między firmami z branży i doskonałe miejsce do przedstawienia premier produktowych i muzycznych.

Zakres branżowy imprezy i wystawy

- Sprzęt estradowy (producenci i firmy rentalowe):

- Nagłośnienie (kolumny, końcówki mocy, equalizery, procesory dźwięku, systemy rejestracji, miksery, okablowanie, zestawy bezprzewodowe (nowe jako wyrób, oraz usługi ich wynajmu)

- Sceny, zadaszenia, podwieszenie, wygrodzenia, systemy namiotowe

- Mikrofony

- Oświetlenie (reflektory, lasery, LED’y, konsolety sterowania oraz oprogramowanie)

- Wynajem telebimów

- Efekty estradowe (wytwornice dymu, wyrzutnie ognia)

- Wyposażenie studiów nagraniowych:

     – stoły mikserskie, konsolety, monitory studyjne

     – oprogramowanie do nagrywania i masteringu

- Sprzęt dla DJ’ów

- Gramofony

- Słuchawki

- Miksery

- Wygłuszenia studiów (pianki i plexi)

- Nagłośnienie budynków i obiektów wielkokubaturowych

- Producenci case’ów

Firmy z branż pokrewnych:

- Wideorelacje z imprez, obsługa filmowa z drona, podnośniki, techniki filmowe i AV, żyroskopy i stabilizatory, komunikacja (krótkofalówki)

- Sprzęt nagłośnieniowy do domu (producenci, dystrybutorzy) – zestawy stereo, kina domowe, sprzęt dla audiofili, słuchawki