Logowanie

Radial KL-8 – nowa stacja miksująca z interfejsem USB przeznaczona dla klawiszowców

Radial KL-8 – nowa stacja miksująca z interfejsem USB przeznaczona dla klawiszowców

Poszukujecie praktycznego DI-box'a z mikserem, który obsłuży cztery klawiatury i komputer? Nic prostszego. Radial KL-8 to kompleksowe rozwiązanie dla osób, które muszą kontrolować kilka instrumentów i cenią sobie komfort użytkowania zarówno w studio jak i na scenie.

Radial KL-8 to nowa stacja miksująca stworzona dla klawiszowców, do której można podłączyć do czterech źródeł mono lub stereo. Każdy kanał ma własne wzmocnienie, wysyłkę AUX i diodę LED sygnalizującą przesterowanie, a także możliwość wyłączenia i podsłuchu bez wysyłania sygnału na wyjścia (Cue). Dodatkowy kanał wysyłkowy stereo AUX pozwala nie tylko podłączyć pedał czy efekty insertowe, ale może być użyty także jako piąta para wejść.

W urządzenie wbudowano także interfejs audio z przetwornikami analogowo-cyfrowymi pracującymi z jakością 24-bit/192 kHz co umożliwia podłączenie komputera z wirtualnymi instrumentami przez MIDI albo przez redundantne USB, musimy jednak poświęcić na ten użytek kanał czwarty. Jeśli wykorzystujemy oba wejścia USB możemy się między nimi przełączać z użyciem footswitch'a JR1-L (do nabycia osobno), chociaż nie jest to konieczne, gdyż przełącznik znajduje się także na przednim panelu.

Radial KL 8 1

W sekcji wyjść przewidziano nie tylko główną parę stereo, ale także parę wyjść monitorowych (obie pary z możliwością odcięcia masy i przełączenia w tryb mono) i dwa wyjścia słuchawkowe 1/4''. To już bardzo dużo dla jednego użytkownika, ale jeśli potrzeba więcej, to urządzenia można ze sobą połączyć.

Strona producenta: www.radialeng.com
Dystrybutor: ProAudio-AVT | www.proaudio.pl