Logowanie

Icon Platform Nano – solidny kontroler DAW

Icon Platform Nano – solidny kontroler DAW

Niedługo do serii modułów kontrolnych Icon Platform dołączy nowy model – Platform Nano. Kompaktowy kontroler MIDI przeznaczony zarówno dla amatorów jak i profesjonalistów.

Panel kontrolny wyposażony został w zmotoryzowany tłumik 100 mm zwieńczony głównym pokrętłem z 11-stopniowym wskaźnikiem LED, cztery dwufunkcyjne (wybierz i zatwierdź) pokrętła bez punktu zatrzymania, podświetlane przyciski zarządzające nawigacją i procesami w programie (zmiana banków, ścieżek, nagrywanie, solo, zoom, sekcja transportu albo przypisane funkcje), wielofunkcyjne pokrętło „Jog” i 12-segmentowy wyświetlacz LED. Zamknięty w solidnej metalowej obudowie, kompaktowy, a jednocześnie zdolny okiełznać każdą sesję w DAW. Na tylnym panelu znajdują się także dwa złącza jack 1/4'' pozwalające na podpięcie przełączników footswitch (User A & B).

Icon Nano 1

Współpracować z urządzeniem mogą jeszcze opcjonalne moduły Platform D2 (dodatkowy wyświetlacz) i PN-1, którego podłączenie zapewnia bezprzewodową łączność z komputerem przez Bluetooth i dostarcza Nano zasilania z wbudowanego akumulatora. Za kompatybilność z popularnymi platformami DAW odpowiedzialne są algorytmy Mackie Control i protokoły HUI. Wygodne mapowanie funkcji MIDI zapewnia oprogramowanie iMapTM. Urządzenie jest kompatybilne z Mac OS X i wszystkimi Windowsami 32- i 64-bit wstecz aż do XP, dostępne ma być latem 2019.

Więcej informacji na stronie producenta: www.iconproaudio.com
Dystrybutor: www.sound-service.eu