Logowanie

JBL 104 Compact Reference Monitors - kompaktowe współosiowe monitory odsłuchowe

JBL 104 Compact Reference Monitors - kompaktowe współosiowe monitory odsłuchowe

Do sprzedaży w polskich sklepach muzycznych trafiły JBL 104 Compact Reference Monitors. 104-ki to najmniejsze i najbardziej przystępne cenowo monitory studyjne JBL. Konstrukcja zbudowana jest w oparciu o dwa współosiowe przetworniki – 4.5-calowy LF oraz HF o rozmiarze 0.75”.

JBL 104 front JBL Professional 104 reference studio monitors

W zestawie znajduje się para monitorów Master oraz Slave. Wzmacniacz wraz z elektroniką jest umieszczony w odsłuchu typu Master, a drugi pasywny (Slave) łączy się z nim przewodem głośnikowym.

JBL 104 rear JBL Professional 104 reference studio monitors

Wzmacniacz zastosowany w JBL One Series 104 oferuje moc 2x30 W. Monitory wyposażone są w symetryczne [jack 1/4”] i niesymetryczne [cinch] gniazda wejściowe ulokowane z tyłu odsłuchu Master. 

Z przodu monitora dostępne są stereofoniczne gniazda jack 1/8” – wejście AUX i wyjście słuchawkowe. Fantastyczną i bardzo przydatną funkcją jest automatyczne wyciszenie monitorów w chwili wpięcia się w gniazdo słuchawkowe! 

Z przodu odsłuchu JBL 104 do dyspozycji mamy ponadto regulację głośności.

JBL 104 lifestyle1 JBL Professional 104 reference studio monitors

Owalne, designerskie obudowy monitorów One Series 104 komponują się estetycznie do każdej przestrzeni, dzięki czemu są nie tylko miłe dla ucha ale także dla oka. Otwory systemu bass-reflex są ulokowane z tyłu. Kąt pokrycia odsłuchów wynosi 120° × 80°, gwarantując szeroki sweet spot. Nowy produkt JBL wprowadza nieznany dotąd, wysoki standard dźwięku w bezkonkurencyjnej cenie w domowych studiach nagrań, dla podcasterów oraz wszędzie, gdzie liczy się doskonałe wzornictwo i doskonałe brzmienie.

 JBL 104 lifestyle2 JBL Professional 104 reference studio monitors

Dystrybutor: ESS Audio