Logowanie

TC Helicon GoXLR – miniaturowy mikser dla streamerów i graczy

TC Helicon GoXLR – miniaturowy mikser dla streamerów i graczy

GoXLR to nowy mikser przeznaczony dla youtuberów, streamerów czy graczy. Urządzenie jest bardzo kompaktowe, jednak tylko z wyglądu – w środku znajdziemy całkiem sporo funkcji.

TCHelicon GoXLR 1

Nowy mikser ma być kompletnym rozwiązaniem do prowadzenia transmisji lub podcastów, do jego stworzenia wykorzystano najwyższej jakości komponenty i rozwiązania. GoXLR dysponuje czterema kanałami, każdy z programowalnym wyświetlaczem LCD, zmotoryzowanym tłumikiem i przyciskiem wyciszenia. Na tylnym panelu urządzenia znajduje się gniazdo XLR wyposażone w wysokiej klasy przedwzmacniacz mikrofonowy MIDAS, wejście liniowe i mikrofonowe 3,5 mm, wyjście słuchawkowe i liniowe 3,5 mm, a także złącze USB i optyczne do podłączenia konsoli. Ponadto zawiera sekcje efektów i samplera. W pierwszej znajdziemy użyteczny kompresor, de-esser i korektor, a także efekty modulujące głos, bramkę szumów, zmianę wysokości lub pogłos. Można także nagrywać na niego własne sample, dzięki podzieleniu na 3 banki mamy pod kontrolą 12 sampli w 4 przyciskach, a także dwa specjalne „zagłuszacze” w postaci ciągłego dźwięku i kaszlu.

Jeszcze lepiej wykorzystać to narzędzie można dzięki specjalnej aplikacji dającej wgląd w parametry i możliwość tworzenia własnych efektów.

TCHelicon GoXLR 2

 
Więcej informacji na stronie TC Helicon Gaming: www.tc-helicon.com/gaming
Dystrybucja: SoundTrade | soundtrade.pl