Logowanie

Ashdown Engineering AA-100R i AA-50R – wzmacniacze combo do instrumentów akustycznych

Ashdown Engineering AA-100R i AA-50R – wzmacniacze combo do instrumentów akustycznych

Ashdown znany jest z wytwarzania wysokiej jakości wzmacniaczy dla muzyków. Dwa modele przeznaczone do instrumentów akustycznych są już dostępne w Polsce.

Oba modele, AA-50R i AA-100R, wyposażono w dwa kanały – instrumentalny i mikrofonowy. W pierwszym do wyboru mamy dwa rodzaje wejść: FET i ACTIVE, dwupasmowy korektor i wzmocnienie sygnału. Drugi kanał dysponuje wejściem combo (Jack/XLR), zasilaniem Phantom-owym oraz własnym pokrętłem Gain. Mniejszy z modeli, AA-50R o mocy 50 W wyposażono w dwa produkowane w Wielkiej Brytanii 5-calowe głośniki Celestion, zaś większy stuwatowy AA-100R dysponuje takimi czterema.

Ashdown AA50RAA100R 1

Posiadają także złącza pętli efektów (Send, Return), wejście i wyjście LINE FEEDS, wejście kontrolera nożnego, dwa XLR-owe wyjścia DI (Pre EQ i Post EQ) oraz możliwość nawiązania połączenia Bluetooth.

W sekcji Master znajduje się pięciopasmowy korektor graficzny, filtr typu Notch, niezależny dla każdego kanału cyfrowy pogłos z szesnastoma presetami i regulacja głośności.

Obudowy stylizowane na przełom lat 80-tych i 90-tych pokryto wytrzymałym rodzajem winylu Tolex, a modele ważą odpowiednio 9 i 12 kg.

Ashdown AA50RAA100R 2 

Więcej informacji na stronie: www.ashdownmusic.com
Dystrybucja: Music Info | www.musicinfo.pl