Logowanie

AKG K245 - nowe komfortowe słuchawki dla profesjonalistów od AKG już w sprzedaży!

AKG K245 - nowe komfortowe słuchawki dla profesjonalistów od AKG już w sprzedaży!

AKG K 245 to profesjonalne niskoimpedancyjne otwarte wokółuszne składane słuchawki do zastosowań studyjnych i mobilnych.

AKG od 70 lat jest liczącą się firmą na rynku pro audio. Od wielu lat jest jednym z liderów branży profesjonalnych słuchawek. Tradycja tworzenia doskonałych produktów i najnowsze technologie koncernu Harman Pro zaowocowały nowymi słuchawkami AKG K245, dedykowanymi dla muzyków, realizatorów oraz producentów poszukujących najwierniejszego brzmienia i niezawodnej konstrukcji odpowiadającej potrzebom mobilnego stylu życia.

 AKG K245 over ear open back foldable headphones otwarte sluchawki wokoluszne

Wokółuszne, otwarte słuchawki AKG K245 są następcą najbardziej popularnych na świecie modeli AKG K240 Studio, K240 Monitor i K240 mkII. Nowy model oderuje jeszcze bardziej przejrzyste i przestrzenne brzmienie. Dzięki wyrównanej charakterystyce przenoszenia w zakresie środka i wysokiego pasma zawdzięczanej doskonałym przetwornikom i otwartej konstrukcji, nadają się idealnie do zastosowań związanych z miksowaniem oraz słuchaniem muzyki na co dzień. AKG K245 oferują przetworniki o średnicy aż 55 mm. Skutecznie przetwarzają pasmo z zakresu 15 Hz - 25 kHz. Zainteresuje to przede wszystkim producentów współczesnych gatunków muzycznych, w których najniższe pasmo jest bardzo istotnym elementem ekspresji muzycznej. Efektywne przenoszenie basu już od 15 Hz sprawia, że AKG K245 staje się rewelacyjnym narzędziem do kontroli dołu w każdym miksie, aranżu czy produkcji. Do tego dzięki wielkości membran dynamika niskiego pasma jest wręcz uderzająca.! AKG K245 są przy tym bardzo efektywne - czułość to aż 109 dB SPL/V. Niska impedancja 32 Ohm zapewnia odpowiedni zapas głośności zarówno na urządzeniach klasy profesjonalnej, jak mobilnych odtwarzaczy czy instrumentów.

 AKG K245 openback angle

AKG K245 to nie tylko najwyższej klasy brzmienie. To również bardzo funkcjonalna konstrukcja. Słuchawki są wykonane ze znakomitych materiałów. Nie trzeba się martwić o uszkodzenie słuchawek w trakcie podróży. Również nowoczesny, stylowy design przyciąga uwagę. A najważniejsze, że wygodna konstrukcja nigdy powoduje zmęczenia nawet podczas długiego słuchania czy pracy. Samodostosowujący się pałąk, wytrzymałe przeguby i nausznice z pianki z pamięcią gwarantują komfort i trwałość. AKG K245 jest doskonałym kompanem i do pracy, i w podróży.

AKG to jeden z liderów branży profesjonalnych słuchawek. Nowy model K245 jest znakomitym przykładem perfekcji inżynierów tej firmy.

Dystrybutor: ESS Audio