Logowanie

Arturia V Collection 7 – nowy pakiet wirtualnych instrumentów i nowe emulacje Mellotron V, Synthi V, CZ

Arturia V Collection 7 – nowy pakiet wirtualnych instrumentów i nowe emulacje Mellotron V, Synthi V, CZ

Czołowy producent wirtualnych syntezatorów wtyczkowych – francuska firma Arturia – ogłosiła nową edycję ich flagowej antologii legendarnych syntezatorów i instrumentów – Arturia V Collection 7!

W skład pakietu wchodzą łącznie aż 24 wirtualne instrumenty. To tysiące najwyższej próby brzmienia barw klasycznych syntezatorów i niesamowicie kreatywne środowisko dla każdego pasjonata syntezatorów. Arturia V Collection 7 to prawdziwy must-have dla muzyków, producentów, sound designerów i fanów keyboardów.

Do stworzenia instrumentów należących do pakietu Arturia V Collection 7, producent opracował nową technologię modelowania True Analog Emulation® (TAE). Cel - stworzenia możliwie najwierniej oddających realne brzmienie klasyków wtyczek programowych. Fizyczne modelowanie i emulacja analogowych zjawisk sprawiła, że nowe instrumenty brzmią identycznie, jak fizyczne syntezatory – zarówno analogowe, jak cyfrowe, których koszt przekraczałby 200 tys. Euro! Pakiet Arturia V Collection 7 oddaje nam te legendarne maszyny na wyciągnięcie ręki.

Nowe instrumenty

Arturia MELLOTRON V

 Arturia Mellotron V Open

Oryginalny instrument zredefiniował to, co mógł zrobić klawiszowiec, odblokowując drzwi do brzmień orkiestrowych, czy chóralnych za pomocą dotknięcia klawisza. Stworzona wersja Arturii zawiera nie tylko wszystkie oryginalne taśmy Melotrona, ale pozwala również na importowanie własnych i odgrywanie ich z autentyczną taśmową emulacją!

Arturia SYNTHI V

Arturia Synthi Screenshot Closed 

Ekscentryczna brytyjska „srebrna maszyna”, która wprowadziła nowy rodzaj syntezy modularnej. Francuski producent odrodził ją wraz z nowymi, ekscytującymi możliwościami. Zaawansowane modelowanie komponentów, pozwala Arturii modelowa jej dzikość i nieprzewidywalną naturę. Producent dodał także zaawansowane możliwości modulacji i potężne efekty.

Arturia CZ V

 Arturia CZ V Modulations

Budżetowy syntezator, który stał się legendą. Instrument, który przeniósł cyfrową rewolucję dla mas, jest teraz na twoje rozkazy. Jest to łatwy w programowaniu syntezator z dedykowanym edytorem, ogromnym potencjałem modulacji i niesamowitymi efektami.

Aktualizacje

Arturia ANALOG LAB 4

 Analog Lab 4 Mixer

Niesamowita kolekcja syntetycznych i keyboardowych brzmień z efektami, intuicyjną przeglądarką brzmień, możliwościami edycji brzmienia oraz - dzięki aktualizacji do wersji 4 - z wbudowanym nowym trybem live! To prawdziwe narzędzie stworzone z myślą o performancie!

Arturia B-3 V 2

Arturia V Collection B3 V2 screen 

Rekreacja legendarnych organów Hammonda została poddana gruntownej modernizacji, dzięki czemu stała się najbardziej autentycznym, tętniącym życiem wirtualnym instrumentem organowym na świecie!

Arturia SYNTHOPEDIA

Ponad 800 nowych, świetnie brzmiących presetów stworzonych w celu odkrycia możliwości instrumentów V Collection!

Arturia stworzyła także serię filmów promocyjnych i tutoriali, które pozwolą przybliżyć nowe i istniejące instrumenty. Każdy instrument udostępnia także wbudowany TUTORIAL MODE, który jest kolejną nowością dodaną wraz z V Collection 7. Tryb ten pozwala na szybkie zapoznanie się z możliwościami danego instrumentu. Aby dowiedzieć się więcej na temat V Collection 7, czy poznać historie stojące za rekreacjami vintage’owych instrumentów - odwiedź stronę Arturia!

Dystrybutor: Audiotech