Logowanie

Synth Attack vol. 4 – otwarte warsztaty związane z syntezatorami i produkcją muzyczną

Synth Attack vol. 4 – otwarte warsztaty związane z syntezatorami i produkcją muzyczną

Zbliża się czwarta edycja warsztatów z produkcji muzyki elektronicznej. Synth Attack to także okazja do zapoznania się z nowoczesnymi i vintage'owymi instrumentami oraz spotkania z aktywnymi muzykami, wykładowcami i specjalistami w kategorii syntezy dźwięku.

Organizowane przez Szkołę Muzyki Nowoczesnej we współpracy z Audiotech warsztaty oparte są o dwudniową trasę, podczas której załoga Synth Attack odwiedzi Warszawę i Wrocław. Ideą stojącą za cyklem jest stworzenie możliwości interakcji adeptów produkcji muzycznej z fizycznymi syntezatorami, których dostępność i możliwość przetestowania jest często ograniczona.

 SynthAttack 1

W trakcie czwartego Synth Attack zaprezentowane będą nowe instrumenty, których do tej pory w Polsce nie było, ale organizatorzy nie zdradzili jeszcze jakie to dokładnie atrakcje. Poza tym pojawią się maszyny, które ukształtowały historię muzyki elektronicznej, jest to więc niepowtarzalna okazja, przy której łączy się przeszłość i przyszłość syntezatorów w gronie muzycznych pasjonatów.

 SynthAttack 3

Do tej pory Synth Attack odbył się w Katowicach, Wrocławiu, Warszawie, Łodzi, Krakowie i Poznaniu. W najbliższej odsłonie gospodarzami będą Kuba Sojka, Adam Milwiw-Baron, Chris Calcutt, Dawid Kujawa i Dominik Samborski. Na spotkanie zapraszamy 23 maja br., do warszawskiej klubokawiarni Miłość oraz 24 maja we wrocławskiej Szkole Muzyki Nowoczesnej.

 SynthAttack 2

Program spotkań:
17.00-17.30 – otwarcie wydarzenia i testowanie sprzętu

17.30-18.15 – „PEŁNA KONTROLA przy spotkaniu klasyki z nowoczesnością” - panel prowadzony przez Kubę Sojkę

18.30-19.15 – „Matrixwerk” - panel prowadzony przez Adama Milwiw-Barona

19.30-20.15 – „Czy NOVATION może nas czymś jeszcze zaskoczyć?” panel prowadzony przez Chris'a Calcutt'a

20:30-do końca werwy – Jam Session

 SynthAttack 4

Dla uczestników warsztatów Synth Attack vol. 4 przewidziano także specjalną ofertę na zakup syntezatorów.

 

Więcej informacji na stronie: audiotechpro.pl