Logowanie

AKG Lyra – wielomembranowy mikrofon USB Ultra HD 24/192 z wyjściem słuchawkowym

AKG Lyra – wielomembranowy mikrofon USB Ultra HD 24/192 z wyjściem słuchawkowym

Inżynierowie AKG stworzyli mikrofon, jakiego dotąd na rynku nie było. AKG Lyra jest dedykowany wszystkim wokalistom, twórcom muzyki i materiałów multimedialnych oraz podcasterom. Co jest szczególnego w jego konstrukcji? Co daje przewagę nad innymi mikrofonami USB?

 AKG Lyra USB Mic stand

AKG Lyra to wielokapsułowy mikrofon USB o jakości Ultra-HD. Ma studyjny rodowód. Jego konstrukcja jest dziedzictwem 70 lat dorobku firmy AKG na rynku studyjnych mikrofonów światowej klasy. Wystarczy wspomnieć takie konstrukcje, jak C12 lub C414. Nowy mikrofon jest idealny do rejestracji wokali, lektorów, streamingu profesjonalnych podcastów na żywo, do nagrań muzyki, instrumentów, wideokonferencji czy po prostu dźwięku na YouTube. Dzięki czterem zoptymalizowanym trybom pracy wykorzystującym w różnoraki sposób cztery wbudowane kapsuły oraz intuicyjnej regulacji, AKG Lyra pozwala na uzyskanie najlepszego, optymalnego brzmienia dla różnych sytuacja nagraniowych.

 AKG Lyra USB Mic capsules open

AKG Lyra to urządzenie USB typu plug-and-play kompatybilne z komputerami PC / Mac. Jest również zoptymalizowany do współpracy z mobilnymi urządzeniami z systemami Apple iOS i Android. Nowoczesne, modernistyczne wzornictwo przyciąga uwagę vintage'owym charakterem, inspiruje i pobudza do twórczego działania przy biurku, w studiu i w plenerze. AKG Lyra w pakiecie wraz z programem do nagrywania Ableton Live jest najlepszym mikrofonem dla współczesnych twórców treści multimedialnych.

 AKG Lyra recording modes tryby pracy kapsul

AKG Lyra skrywa w sobie zaawansowane komponenty, dzięki którym zapewnia jakość Ultra HD – oferuje przetwarzanie 24-bit/192 kHz. Innowacyjna konstrukcja i wbudowany antywibracyjny system minimalizuje niepożądane wstrząsy, zakłócenia i odgłos trzymania i dotykania mikrofonu przenoszący się z obudowy (tzw. handling noise).

 AKG Lyra USB Mic Ableton Live

Nowy mikrofon AKG Lyra posiada wbudowane wyjście słuchawkowe, zapewnia brak opóźnień odsłuchu oraz pełną kontrolę głośności, poziomu sygnału z mikrofonu / wyciszenia oraz poziomu sygnału z komputera lub tabletu. Mikrofon standardowo montowany jest na załączonej podstawce, ale mikrofon ten można zamontować na standardowym i przegubowym statywie mikrofonowym.

Więcej informacji na stronie producenta.

Dystrybutor: ESS Audio