Logowanie

JBL 104-BT - współosiowe aktywne desktopowe monitory referencyjne z Bluetooth 5.0

JBL 104-BT - współosiowe aktywne desktopowe monitory referencyjne z Bluetooth 5.0

Na rynku pojawiła się właśnie nowa wersja niezwykle popularnych kompaktowych, współosiowych monitorów odsłuchowych – tym razem wyposażonych dodatkowo w Bluetooth 5.0.

Te niewielkie monitory zdobyły ogromną popularność dzięki precyzji brzmienia i zaskakująco skutecznego – jak na tak niewielkie monitory - przenoszenia dolnego pasma. Skutecznie przenoszą częstotliwości od 60 Hz, co jak na 4.5-calowy przetwornik koaksjalny z 19-milimetrowym tweeterem jest nie lada wyczynem. Monitory są zasilane z dwukanałowego wzmacniacza klasy D o mocy 60W umieszczonego w monitorze Master. Podział pasma jest pasywny. Mimo to precyzja reprodukcji transjentów jest wzorcowa.

JBL 104 BT open

W nowej wersji przełącznik źródeł sygnału został wzbogacony o ikonę Bluetooth. Do monitorów JBL 104-BT można doprowadzić sygnał przez gniazda:

- 2 x jack 1/4” TRS

- 2 x cinch

- mini-jack 1/8” TRS AUX Input (wejście pomocnicze)

- Bluetooth 5.0.

JBL 104 BT input switch 

Podobnie, jak w poprzedniej wersji, na panelu znajduje się gniazdo słuchawkowe, którego użycie powoduje odłączenie monitorów – niezwykle przydatne zwłaszcza podczas pracy w nocy, lub w razie chęci skontrolowania na słuchawkach najniższego pasma. Monitory są dostęne w dwóch kolorach: czarnym i białym. Który wybieracie? :-)

JBL 104 BT pair small 

Monitory bliskiego pola JBL 104 to siedem dekad doświadczenia inżynierów JBL Professional, gwarantujące najprawdziwsze brzmienie i najdokładniejszy dźwięk w swojej klasie. Idealnie nadają się do nagrywania muzyków, producentów, podcastów i vlogerów, a także profesjonalnych inżynierów dźwięku poszukujących dokładnego przenośnego odsłuchu z opcją przesyłu za pomocą Bluetooth.

Dystrybutor: ESS Audio