Logowanie

Audient EVO 4 i EVO 8 – interfejs audio do nagrywania i do streamingu wideo live

Audient EVO 4  i EVO 8 – interfejs audio do nagrywania i do streamingu wideo live

Najnowszy interfejs audio Audient EVO 4 zapewnia idealne wsparcie w streamingach wideo live i przy nagrywaniu w domu dzięki zaawansowanej technologii automatycznego dopasowania wzmocnienia dla mikrofonów i instrumentów oraz najwyższej jakości dźwięku Audient.

 Audient EVO 4 all

Co powiecie na 2-kanałowy interfejs audio z dopracowanym mechanizmem automatycznego wzmocnienia Gain zapewniającym optymalne dopasowanie poziomu sygnału na wejściu bez przesterowań? A do tego ze wzmocnieniem 58 dB dla mikrofonów, wejściem instrumentalnym oraz dynamiką 113 dB na wejściach i wyjściach? Do tego w cenie około 600 zł!

Jeszcze kilka lat temu w tej klasie cenowej trudno było by oczekiwać wbudowanego szybkiego cyfrowego miksera DSP... Jednak Audient EVO 4 zaskakuje! Wbudowane DSP ma latencję 0.281 ms dla częstotliwości próbkowania 96 kHz i latencję wyjściową 2 ms @96 kHz. Przy ustawieniu minimalnego buforu na 32 sample pełen cykl od wejścia do wyjścia zajmuje 4.1 ms przy nagrywaniu w 96 kHz lub 5 ms przy nagrywaniu w 44.1 kHz. Prócz przedwzmacniaczy mikrofonowych Audient EVO jest wyposażony w wejścia liniowe oraz w wysokiej jakości wejście instrumentalne DI na układzie JFET z możliwością podłączenia na przykład gitary, basu albo na przykład kontrabasu z przystawką piezo.

 Audient EVO 4 EVO 8 MacOSX Windows iOS

Jedną z najbardziej unikalnych funkcji Audient EVO jest Smartgain, który automatycznie ustawia poziomy wzmocnienia, gdy użytkownik zaczyna mówić, grać lub śpiewać. Jest to idealne rozwiązanie dla każdego, kto chce się skupić na kreatywności lub dopiero zaczyna swoją przygodę z nagrywaniem. Oczywiście profesjonaliści, jeśli zdecydują, mogą nadal wybierać wzmocnienie ręcznie a także korzystać z innych funkcji, których oczekują od profesjonalnego interfejsu audio.

Audient zapewnia świetne wsparcie merytoryczne udostępniając szereg przydatnych filmików instruktażowych, na przykład jak skonfigurować interfejs EVO 4 do współpracy z programem do streamingu OBS, nagrywanie wywiadów przez Skype itp.

Interfejsy Audient EVO 4 i EVO 8 są wyposażone w port USB C i pracują na komputerach z systemami Windows, Mac OS X oraz iOS. Do współpracy z urządzeniami z portem Lightning - ze smartfonami iPhone i tabletami iPad - potrzebny jest aktywny hub USB, gdyż port Lightning nie dostarcza wystarczającego zasilania dla interfejsu. W komplecie jest oprogramowanie, które od razu umożliwia nagrywanie i miksowanie.

 Audient EVO 4 4

Interfejsy Audient EVO 4 są już dostępne w sklepach muzycznych! Jeśli potrzebujesz łatwy w obsłudze interfejs audio do streamingów, jest to zdecydowanie opcja godna polecenia! Wkrótce w ofercie znajdzie się również 4-kanałowy interfejs Audient EVO 8. Więcej informacji na stronie producenta.

Dystrybutor: SoundTrade