Logowanie

Narodowe Centrum Polskiej Piosenki w Opolu otwiera się na muzyków i zespoły!

Narodowe Centrum Polskiej Piosenki w Opolu otwiera się na muzyków i zespoły!

Chcesz zrobić próbę, nagrać demo lub nakręcić teledysk w tak renomowanym i świetnie wyposażonym miejscu, jak Sala Kameralna Narodowego Centrum Polskiej Piosenki w Opolu? Teraz jest to możliwe!!!

Narodowe Centrum Polskiej Piosenki zaprasza zespoły i muzyków do darmowego skorzystania ze swojej świetnie wyposażonej w nagłośnienie i oświetlenie Sali Kameralnej :-)

Jak można przeczytać na profilu NCPP na Facebook'u: „Pandemia pokrzyżowała nasze i Wasze koncertowe plany, nad czym ubolewamy. Cisza jest nieznośna, a nasz wspaniały sprzęt domaga się decybeli. Postanowiliśmy więc udostępnić bezpłatnie naszą Salę Kameralną zespołom muzycznym, które chciałyby w komfortowych warunkach przeprowadzić próbę.”.

Narodowe Centrum Polskiej Piosenki w Opolu sala kameralna

Do dyspozycji jest całe nagłośnienie i oświetlenie. Lista sprzętu znajdującego się w Sali Kameralnej NCPP jest imponująca!

 

NCPP gwarantuje również profesjonalną obsługę techniczną podczas prób! Do tej pory z możliwości przeprowadzenia próby skorzystali Robert Cichy i trzy zespoły lokalne. Szykują się próby Zakuka, Grupsona i Loth.

By skorzystać z tej niezwykle cennej i godnej naśladowania propozycji wystarczy zgłosić się na e-mail Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. Brawa dla NCPP!!!

Organizator promocji: Narodowe Centrum Polskiej Piosenki