Logowanie

Konkurs talk-show „Na Setkę” z super-nagrodą!

Konkurs talk-show „Na Setkę” z super-nagrodą!

Na Setkę - pierwszy i póki co jedyny polski talk-show o produkcji muzycznej, transmitowany na żywo w każdą środę o 20:00 na YouTube, ma wyjątkowy konkurs dla wszystkich osób zajmujących się tworzeniem muzyki. Wygraną jest darmowy mastering lub miks i mastering utworu wykonany przez Błażeja Domańskiego z użyciem wysokiej klasy analogowego sprzętu w Studio 7 w Piasecznie.

Zapisy trwają jeszcze tylko do środy 23 września, więc spieszcie się, bo jest o co walczyć!

Informacje o konkursie i formularz zgłoszeniowy: https://nasetke.pl/konkurs/

Fundator nagrody: https://www.blazejdomanski.com/

https://www.facebook.com/Studio7Piaseczno

 nasetke KONKURS 3

O programie Na Setkę

Pierwszy polski talk-show poruszający zagadnienia z dziedziny produkcji muzycznej. Program w sposób lekki, przystępny i z humorem omawia tematy najbardziej interesujące producentów muzycznych, kompozytorów, muzyków, realizatorów dźwięku czy managerów.

Gospodarzami “Na Setkę” są Kris Górski i Grzegorz Stasiuk, którzy w każdym odcinku zapraszają przed kamerę internetową ciekawych gości ze świata muzyki. Oprócz pytań od prowadzących, istotną rolę w przebiegu rozmowy odgrywają pytania zadawane przez widzów transmisji na żywo!

 nasetke KONKURS Kris

Kris Górski - inżynier dźwięku, absolwent SAE w Paryżu. Po 16 latach intensywnej pracy we Francji jako realizator nagrań, producent muzyczny oraz kompozytor, wrócił do Polski, gdzie prowadzi własne studio nagraniowe AudioPlanet. Od wielu lat współpracuje z telewizją, tworząc muzykę głównie do filmów dokumentalnych i seriali telewizyjnych. Ponadto nagrywa i pracuje jako producent z wieloma artystami, zarówno polskimi, jak i zagranicznymi. Swoją wiedzą i doświadczeniem dzieli się na warsztatach oraz jako wykładowca Politechniki Gdańskiej. Jest współtwórcą polskiej firmy APS, produkującej aktywne monitory studyjne o światowej renomie.

https://audioplanet.pl/

nasetke KONKURS Greg 

Grzegorz Stasiuk - pianista, producent, aranżer, kompozytor. Właściciel produkcyjnego studia nagrań „Studio 7 Piętro”. Na scenie jako muzyk towarzyszył między innymi Krystynie Prońko, Januszowi Radkowi, Maryli Rodowicz, Kasi Wilk czy Andrzejowi Rybickiemu. Przez osiem lat związany z Maciejem Maleńczukiem & Psychodancing, obecnie związany z zespołem Jacka Wójcickiego.

https://grzegorzstasiuk.pl/

 

https://nasetke.pl/

https://www.youtube.com/c/NaSetke

nasetke KONKURS 2 

O Błażeju Domańskim

Błażej Domański - realizator nagrań, inżynier miksu i masteringu oraz producent muzyczny z ponad 20-letnim doświadczeniem. Pracował w większości profesjonalnych studiów w Polsce, a jego główne miejsce pracy to od wielu lat Studio 7 w Piasecznie. Brał udział w tworzeniu niezliczonej ilości albumów, zwłaszcza z muzyką jazzową, fusion, rockową, world music i akustyczną, współpracował z dużymi zespołami i orkiestrami, tworząc muzykę do kilkunastu filmów oraz realizując setki godzin ścieżek dźwiękowych do telewizji i kina.

Jego prace jako inżyniera dźwięku i producenta muzycznego otrzymały wiele nagród na całym świecie. Wielokrotnie nominowany do Fryderyków, po raz pierwszy otrzymał tę nagrodę w roku 2011 za płytę "Maleńka" grupy Daga Dana, a następnie kolejno w latach 2015 i 2016 za albumy Nikoli Kołodziejczyka "Chord Nation" i "Barok Progresywny".

Błażej jest członkiem Audio Engineering Society, Akademii Fonograficznej ZPAV oraz posiada certyfikat Apple „Mastering for iTunes”. Jest także profesjonalnym basistą, projektantem sprzętu muzycznego oraz członkiem społeczności mediów społecznościowych największego polskiego basisty. Jest również zaangażowany w promowanie wysokich standardów edukacji w zakresie inżynierii muzycznej zarówno poprzez media społecznościowe, jak i poprzez swoje mistrzowskie warsztaty studyjne.

https://www.blazejdomanski.com/

https://www.facebook.com/Studio7Piaseczno