Logowanie

SSL2 i SSL2+ do końca roku z 4 plug-inami Production Pack Expansion GRATIS!

SSL2 i SSL2+ do końca roku z 4 plug-inami Production Pack Expansion GRATIS!

Solid State Logic pokazał klasę! Ogłosił bardzo sympatyczną promocję od 1.listopada do 31. grudnia 2020 dla tych, którzy kupią do końca roku interfejs SSL2 lub SSL2+. I dla wszystkich, którzy do tej pory zakupili te interfejsy :-) <3

Do każdego zakupionego do końca roku 2020, Solid State Logic dodaje nie dwa, a cztery ze swoich genialnych plug-inów z pakietu Production Pack Expansion. Jakie to plug-iny?

SSL2 SSL2Plus promo 2020 SSL Native free VOCALSTRIP2 

Dotychczas w komplecie z SSL2 i SSL2+ były dostarczane licencje na potężne wtyczki SSL VocalStrip 2 i SSL Drumstrip.

SSL2 SSL2Plus promo 2020 SSL Native free DRUMSTRIP

Od teraz do końca 2020 roku do każdego interfejsu otrzymujemy dodatkowo dwa bardzo wartościowe narzędzia:

SSL2 SSL2Plus promo 2020 SSL Native free FLEXVERB

profesjonalny pogłos SSL FlexVerb

SSL2 SSL2Plus promo 2020 SSL Native free X COMP

...i rewelacyjny kompresor X-comp Native. Całkowicie GRATIS! Warunkiem skorzystania z promocji jest zarejestrowanie interfejsu na koncie w portalu SSL (https://account.solidstatelogic.com/login) oraz posiadanie klucza iLok, na który są przesyłane licencje.

SSL2 SSL2Plus promo 2020 SSL Native free 4 plugins

Dodatkowo w komplecie z SSL2 i SSL2+ dostarczany jest atrakcyjny pakiet oprogramowania umożliwiający natychmiastowe rozpoczęcie nagrywania, miksowania i produkowania muzyki:

- Avid ProTools | First z dołączonymi 23 plug-inami AAX, w tym pakiet Classic Compressors Bundle: BF-2A, BF-3A, Purple Audio MC77, Fairchild 660 i Fairchild 670

- Ableton Live Lite

- Native Instruments KOMPLETE Start & Hybrid Keys – to pakiety świetnych dźwiekowo wirtualnych instrumentów

- Loopcloud – pakiet obejmujący atrakcyjną brzmieniowo kolekcję ponad 1.5 GB sampli i loopów.

 SSL2plus test e muzyk nagroda Golden Award

Poza wszystkim – interfejsy SSL2 i SSL2+ to jedne z najlepiej brzmiących i przemyślanych pod względem konstrukcji i funkcjonalności interfejsów do domowego studia oraz do pracy w terenie (zasilanie z USB na przykład przez powerbank) na przykład podczas streamingów i rejestracji dźwięku na planie. Zapraszamy do lektury testu modelu SSL2+.

Pod tym linkiem znajdziecie listę sklepów, w których są dostępne interfejsy SSL2 i SSL2+

SSL Native X-Comp

Uniwersalny stereofoniczny kompresor, który wyróżnia się spośród innych narzędzi do kontroli dynamiki doskonałymi rezultatami brzmieniowymi, zaawansowanymi możliwościami i przejrzystym interfejsem użytkownika. To najwyższej jakości narzędzie, o wyraźnie “analogowym” charakterze. Może być szeroko wykorzystywane, począwszy od subtelnej kontroli dynamiki dla celów masteringowych, aż do dramatycznych efektów typu “brick-wall” limiter, wydobywających z nagrania energię w sposób porównywalny ze słynnym “listem mic compressorem” stosowanym w konsoletach SSL. 

SSL Native Flex Verb

Brzmienie klasy high-endowego procesora pogłosowego w formie pluginu SSL. Flex-Verb. Efekt charakteryzuje się głębią, ciepłem i fascynującą detalicznością dźwięku dostępną do tej pory jedynie dla posiadaczy bardzo wysokiej klasy sprzętowych procesorów pogłosowych. Wyjaśnienie tak profesjonalnego brzmienia Flex-Verba jest bardzo proste: nie jest to pogłos impulsowy czy splotowy, ale prawdziwy generator pogłosów bazujący na unikalnych algorytmach SSL. Konsekwencją podejścia algorytmicznego są wspaniałe rezultaty brzmieniowe, w połączeniu z najniższymi możliwymi latencjami i udostępnienie użytkownikowi dynamicznej kontroli wszystkich parametrów pogłosu.

Dystrybutor: Audiotech