Logowanie

Audiotech zostaje oficjalnym dystrybutorem Waldorf Music!

Audiotech zostaje oficjalnym dystrybutorem Waldorf Music!

Waldorf to marka z ogromnymi tradycjami. Ponad 40 lat doświadczenia w projektowaniu syntezatorów – w tym 30 lat ciągłego funkcjonowania na rynku – to coś, czym mogą poszczycić się nieliczne firmy. Przez cały ten czas instrumenty marki Waldorf i ich brzmienia stanowiły inspirację dla szerokich rzesz muzyków na całym świecie. Teraz wspaniałe syntezatory Waldorf Music będą w Polsce dostępne dzięki firmie Audiotech.

Waldorf Quantum top 

MISTRZOWIE SYNTEZY WAVETABLE


Waldorf rozwija tradycje zapoczątkowane przez legendarną markę PPG. Synteza Wavetable, to właśnie to, w czym inżynierowie tego niemieckiego producenta czują się najlepiej. Obecnie w ofercie, oprócz uznanych klasyków takich jak Blofeld i Blofeld Keyboard, znaleźć można flagowe modele instrumentów – Waldorf Quantum i Waldorf Iridium.

 Waldorf Iridium LCD

Barwy jakie dzięki nim można uzyskać sprawdzą się doskonale w przypadku udźwiękawiania filmów oraz gier, ambientu oraz szeroko pojętego sound designu – wszędzie tam, gdzie przydatne są długie, ewoluujące, organiczne tła brzmieniowe oraz pady.

 Waldorf Streichfett String Synthesizer

TRADYCJE I NOWOCZESNOŚĆ

Klasyczne brzmienia z dawnych lat w nowoczesnej odsłonie – tak najprościej podsumować można Waldorf Streichfett i STVC. Te instrumenty łączą najlepsze cechy topowych maszyn lat 70 i 80. Oferują podwójny silnik syntezy, który składa się z oddzielnych sekcji – smyczkowej oraz Solo, co świetnie się wpasowuje w stylistykę muzyki z klasycznych filmów z tamtych lat. Waldorf to obecnie jedyna firma, która rozwija ten rodzaj instrumentów!

Waldorf Kyra 

PRAWDZIWE ANALOGI I MODELOWANIE ANALOGOWE

Syntezatory analogowe oraz ich wirtualne rekreacje sprawdzą się doskonale w tych zastosowaniach, w których potrzebujesz potężnego brzmienia i klasycznych barw – leadów, basów, dynamicznych arpeggio i podobnych. W ofercie Waldorf Music znaleźć można nowoczesne wariacje na temat tego klasycznego, sprawdzonego schematu – oprócz znanego już Pulse 2, interesującą propozycją jest ultranowoczesna i bijąca wszelkie rekordy Kyra. Wszystkie oferowane instrumenty posiadają wbudowaną pamięć, pozwalającą na zapisywanie tworzonych barw i szybkie ich przywoływanie, oraz są doskonale zoptymalizowane pod wykorzystanie zarówno na scenie jak i w studio.

Waldorf kb37 

SYSTEMY MODULARNE W STANDARDZIE EURORACK

Gdyby tego wciąż było za mało... Waldorf ma w ofercie również propozycje dla miłośników zabawy kablami i niczym nieskrępowanego eksperymentowania. Począwszy od świetnie przemyślanej klawiatury sterującej, będącej jednocześnie skrzynią Eurorack z własnym zasilaniem oraz mnóstwem przydatnych funkcji i źródeł modulacji, przez moduły brzmieniowe i generatory fal, wzmacniacze i saturatory sygnału, aż po unikatowy kompresor z wejściem side-chain. Miłośnicy syntezatorów modularnych na pewno znajdą coś dla siebie.

Zapraszamy do zapoznania się z pełną ofertą Waldorf Music pod adresem: https://audiotechpro.pl/waldorf-music/

Dystrybutor: Audiotech