Logowanie

SSL UC1 – kontroler channel-strip'a SSL i Bus Compressor'a

SSL UC1 – kontroler channel-strip'a SSL i Bus Compressor'a

Po co komu kontroler dwóch wtyczek SSL'a? Nowy kontroler DAW UC1 sprawia, że mamy możliwość nie tylko szybkiej obsługi profesjonalnego channel-strip'a czy kultowego kompresora, ale również zyskujemy możliwość skorzystania ze stylu pracy jak na prawdziwej konsolecie SSL. Dla wielu z nas, praca na gałkach układających się logicznie pod palcami sprawia, że bardziej słuchamy, niż patrzymy na parametry. Przeważnie z korzyścią dla brzmienia :-) Więc ma to ogromy sens.

 SSL UC1 UF8 SSL Channel Strip 2 Bus Compressor controller

Solid State Logic – czyli SSL – rozwija serię kontrolerów DAW z głową i w bardzo przemyślany sposób! Dopiero co pokazał się testowany przez naszą redakcję kontroler miksu SSL UF8, a teraz pojawia się świetnie zaprojektowany i wykonany kontroler kompletnego wtyczkowego kanału przetwarzania SSL Native Channel Strip 2 oraz słynnego masteringowego kompresora w wersji wtyczkowej SSL Bus Compressor 2. Ten kontroler wtyczek SSLa sprawia, że w intuicyjny sposób można posługiwać się w miksach kanałowym torem przetwarzania odwzorowującym w postaci wtyczkowej najlepsze cechy klasycznych konsolet SSL.

SSL UC1 SSL Channel Strip 2 Bus Compressor ang

SSL UC1, tak jak znany już UF8, konfiguruje się poprzez aplikację SSL 360 ° oraz Plug-in Mixer, umożliwiający użytkownikom dostęp i sterowanie wszystkimi kanałami z sesji, na których używamy SSL Channel Strip i Bus Compressor. Mamy zatem możliwość pracy na wirtualnej konsolecie. SSL UC1 jest wyposażony w wysokiej jakości enkodery, przyciski i diody LED oraz autentyczny miernik redukcji wzmocnienia kompresora, zapewniając tym samym odzwierciedlenie analogowej sekcji centralnej konsolety.

SSL UC1 SSL Channel Strip 2 Bus Compressor 360deg

Nowa aplikacja SSL 360 ° Plug-in Mixer pozwala użytkownikom tworzyć własne wirtualne konsolety SSL obsługiwne przez UC1. Aplikacja została zaprojektowana dla zapewnienia natychmiastowego dostępu do wtyczek SSL Channel Strip i Bus Compressor w ramach jednego okna. Pozwala to na zarządzanie sesjami z niezrównaną wydajnością.W zestawie z SSL UC1 otrzymujemy pełne licencje na wtyczki SSL Native Channel Strip 2 i Bus Compressor 2 nawiązujące do legendarnej konsolety XL 9000 K SuperAnalogue.

SSL UC1 SSL Channel Strip 2 Bus Compressor StarWars

Główne funkcje kontrolera DAW-UC1:

 • w zestawie z UC1 pełne licencje na wtyczki SSL Native Channel Strip 2 i Bus Compressor 2 (o wartości 479,00 USD),
 • kontrola wszystkich funkcji we wtyczkach SSL Native Channel Strip 2 i Bus Compressor 2 za pomocą potencjometrów i przełączników manualnych,
 • bieżące działanie pamięci i wizualne informacje ustawień za pośrednictwem inteligentnego podświetlenia LED,
 • informacja o aktualnie wybranej wtyczce Channel Strip i Bus Compressor,
 • możliwość ładowania ustawień bezpośrednio z poziomu UC1,
 • autentyczny miernik redukcji wzmocnienia Bus Compressor,
 • mikser wtyczek SSL (hostowany w SSL 360 °) zapewnia wygodne przeglądanie i kontrolowanie kanałów i kompresorów,
 • możliwość przełączania między 3 różnymi programami DAW,
 • wysokiej jakości metalowa obudowa ze szczotkowaną anodowaną płytą górną,
 • połączenie z komputerem poprzez Hi-Speed USB,
 • kompatybilność dla komputerów Mac i PC.

Więcej informacji na stronie producenta.

Dystrybutor: Audiotech Commercial