Logowanie

Genelec Signature Series 6040R – premiera nowej generacji inteligentnych monitorów studyjnych

Genelec Signature Series 6040R – premiera nowej generacji inteligentnych monitorów studyjnych

We wtorek 5 października o godz. 16.00 naszego czasu Genelec – jeden z liderów rynku profesjonalnych monitorów studyjnych, zaprezentuje nowy, inteligentny aktywny monitor 6040R, pierwszy model z nowej serii Genelec Signature! Co będzie oferować nowa seria?

Genelec 6040R zoom

Zespół projektowy Genelec wyciągnął najważniejsze osiągnięcia konstrukcyjne marki z ostatnich 40 lat funkcjonowania na rynku. Stworzony we współpracy ze słynnym projektantem przemysłowym Harrim Koskinenem, model Genelec 6040R jest dwudrożnym modelem monitora podłogowego, który łączy w sobie to, co najlepsze w fińskiej technologii i wzornictwie, zapewniając wyjątkową wydajność i piękną estetykę wszystkim miłośnikom najwyższej jakości dźwięku – od słuchania muzyki na najwyższym poziomie, przez aplikacje kina domowego dla wymagających odbiorców, po profesjonalne aplikacje monitorujące.

Zapraszamy do udziału w premierowej transmisji na żywo, podczas której poznamy historię powstania i najważniejsze cechy Genelec 6040R i serii Genelec Signatur.

Link do wydarzenia:

YouTube - https://youtu.be/Ip7WZspfrhQ

Facebook - https://fb.me/e/1CbuF0YI8

Dystrybutor: Konsbud Audio