Logowanie

Solid State Logic SSL2 i SSL2+ – promocja na interfejsy audio USB SSL2 I SSL2+ - atrakcyjne wtyczki GRATIS!

Solid State Logic SSL2 i SSL2+ – promocja na interfejsy audio USB SSL2 I SSL2+ - atrakcyjne wtyczki GRATIS!

Solid State Logic ma świetną nowinę dla osób zainteresowanych zakupem znakomitych, nagradzanych interfejsów audio SSL2 i SSL2+. Do każdego nowego interfejsu SSL2 i SSL2+ zarejestrowanego w terminie między 16 września 2021 a 1 stycznia 2022 zostaną dołączone pełne licencje na wtyczki Solid State Logic Native FlexVerb i LMC+ o wartości 398 USD!

 SSL SSL2 SSL2Plus Production Pack exspansion box

Interfejsy SSL2 oraz SSL2+ to najwyżej oceniane przez profesjonalistów, przystępne cenowo interfejsu audio USB. Użytkownicy doceniają najlepsze w klasie przedwzmacniacze mikrofonowe bazujące na podwójnym układzie wzmocnienia, świetną funkcjonalność i wygodę obsługi, znakomitą dynamikę i brzmienie przetworników, a wersję SSL2+ dodatkowo za drugi niezależny stereofoniczny tor odsłuchu z dedykowanym wyjściem słuchawkowym z możliwością wysłania na niego niezależnego miksu odsłuchowego oraz porty MIDI. Zapraszamy do lektury testu w naszym portalu!

 SSL SSL2plus e muzyk award nagroda

By skorzystać z promocji wystarczy we wspomnianym terminie dokonac zakupu interfejsu SSL2 lub SSL2+, zarejestrować go na stronie www.solidstatelogic.com w okresie trwania promocji oraz wprowadzić nazwę konta iLok we wskazanym podczas rejestracji miejscu. Zyskujemy dostęp do pełnych wersji aż czterech znakomitych pluginów SSL Native FlexVerb, SSL LMC+ oraz SSL VocalStrip i SSL DrumStrip.

 SSL SSL2 SSL2Plus Production Pack exspansion plug ins

Promocja na interfejsy audio SSL to idealny moment aby wyposażyć swoje domowe studio w niezwykle wszechstronny, gotowy do miksowania pakiet wtyczek działający w oparciu o algorytmy z najlepszych konsolet studyjnych i broadcastowych. Promocyjny dodatek Production Pack jest dostępny dla wszystkich nowych użytkowników kart muzycznych USB, którzy zarejestrują je we wskazanym okresie.

Co zyskujesz?

Standardowo z interfejsami SSL otrzymujemy pluginy SSL VocalStrip - narzędzie do kreowania śladów wokalnych 

oraz SSL DrumStrip, dzięki którym otrzymujemy narzędzie do kształtowania brzmienia zestawów i instrumentów perkusyjnych

W okresie promocji 16.09.2021 – 01.01.2022 dodatkowo otrzymujemy:

Klasyczny kompresor SSL LMC+ - kreatywne narzędzie z legendarnej konsolety SL4000E:

SSL FlexVerb - symulacja jednego z najlepszych pogłosów.

O promocję pytaj w dobrych sklepach muzycznych z niniejszej listy: https://audiotechcommercial.pl/gdzie-kupic/

SSL SSL2 SSL2Plus Production Pack exspansion belka

Dystrybucja: Audiotech Commercial