Logowanie

Audiotech Commercial ogólnoświatowym dystrybutorem APS

Audiotech Commercial ogólnoświatowym dystrybutorem APS

Audiotech Commercial został ogólnoświatowym dystrybutorem znanej i cenionej na całym Świecie polskiej marki monitorów studyjnych APS!

Audio Pro Solutions (APS) od roku 2006 z powodzeniem rozwija swoją działalność pokazując regularnie nowe modele monitorów studyjnych, które cieszą się popularnością na całym świecie. Kultowe modele AEON czy Klasik 2020, który zdobył nagrodę Gear Of The Year magazynu Sound on Sound w 2020 roku to odsłuch studyjny, który stał się swego rodzaju standardem używanym w studiach nagraniowych i pracowniach muzycznych.

APS Pro Audio Company Audiotech Commercial dystrybutor box small

Chcąc rozwijać i poszerzać grono odbiorców firma APS z początkiem 2022 roku otwiera nowy rozdział swojej działalności i rozpoczyna współpracę z naszą firmą, która od teraz odpowiada za sprzedaż marki nie tylko w Polsce, ale również eksport monitorów studyjnych APS na cały świat. Obie firmy – Audiotech Commercial i APS – są przekonane, że współpraca zwiększy popularność gamy modeli monitorów studyjnych APS, które w najbliższych dniach pojawią się już u partnerów handlowych Audiotech Commercial.

W nadchodzących miesiącach należy się spodziewać kilku nowości od APS. Szczegóły na stronie internetowej dystrybutora oraz kanałach Facebook i Instagram.

Strona producenta: APS
Strona dystrybutora: Audiotech Commercial