Logowanie

Austrian Audio PG16 i PB17 – profesjonalne słuchawki gamingowe i biznesowe typu headset

Austrian Audio PG16 i PB17 – profesjonalne słuchawki gamingowe i biznesowe typu headset

Firma Austrian Audio nie zwalnia – kontynuuje wysyp nowych produktów :-) Tym razem swą premierę mają wygodne słuchawki gamingowe i biznesowe z wbudowanym mikrofonem dookólnym.

 Austrian Audio High Excursion

Najwyższa jakość dźwięku połączona z ekstremalną wygodą – to podstawowe cechy nowych słuchawek Austrian Audio PG16 i PB17. Oba modele są wyposażone w topowe autorskie przetworniki Austrian Audio w technologii High Excursion o średnicy 44 mm, zapewniające autentyczność i dużą szczegółowość brzmienia. Konstruktorzy projektując nowe słuchawki wzięli pod uwagę fakt, że użytkownicy będą nosili swoje słuchawki na uszach długie godziny, dlatego wyposażono je w adaptujące się do kształtu głowy i utrzymujące kształt poduszki okalające uszy. To sprawia, że słuchawki zapewniają komfort przez wiele godzin użytkowania.

Austrian Audio PG16 7 1 software 

Dodatkowo słuchawki gaminfowe zostały wyposażone w opcjonalne oprogramowanie dźwięku przestrzennego 7.1 Spatial Sound Card L firmy New Audio Technology i wyjątkową pasywną redukcję szumów zapewniającą niezakłóconą koncentrację podczas gry lub prowadzonych rozmów biznesowych. Całość uzupełnia wysokiej klasy mikrofon dookólny z funkcją “Tilt-To-Mute” zainstalowany na metalowym zawiasie zapewniającym trwałość. Oba modele zostały zaprojektowane w biurze konstrukcyjnym Austrian Audio w Wiedniu. Słuchawki są wyposażone w odłączany kabel z wtykiem nimi-jack 1/8” TRRS o długości 1,4 m – opcjonalnie są dostępne zamienne kable o innej długości. Słuchawki są kompatybilne z urządzeniami z gniazdem TRRS, jak komputery PC, Mac, konsole PS4, PS5 i Xbox.

Austrian Audio PB17 headset angle 4

Parametry nowych słuchawek jak na tę klasę są imponujące:

- zakres częstotliwości: 12 Hz – 24 kHz,

- przetworniki: 44 mm High-Excursion,

- czułość: 113 dBspl/V,

- impedancja: 25 Ω,

- moc wejściowa: 150 mW,

- charakterystyka kierunkowa mikrofonu: dookólna,

- kabel (odłączalny): 1.4 m,

- złącze: 3.5 mm TRRS,

- adapter USB HSU7: 3.5 mm TRRS do USB-A,

- wymiary: 205 x 180 x 80 mm,

- waga (bez kabla): 265 g,

- statyw mikrofonowy: z funkcją mute.

 AustrianAudio PG16 headset 10

Więcej informacji na stronie producenta.

Dystrybutor: ESS Audio