Logowanie

Kurzweil SP6-7 – ultra-lekkie przenośne stage piano

Kurzweil SP6-7 – ultra-lekkie przenośne stage piano

Jeśli szukacie interesującego mobilnego instrumentu, Kurzweil ma w ofercie fajny instrument – ultra-lekkie, bo ważące niecałe 8 kg stage piano z 76-klawiszową częściowo doważoną klawiaturą z pełnymi klawiszami typu PIANO, 2 GB sampli i z czterema technologiami syntezy – Flash Play, V.A.S.T. z rozszerzeniem KORE 64 z PC3, KB3 ToneReal i VA1. Czego trzeba więcej na scenę? :-)

 Kurzweil SP6 7 stage piano front0

Kurzweil SP6-7 został wyposażony w procesor LENA opracowany dla Kurzweila Forte (!). A to oznacza genialnie brzmiące fortepiany z technologią rezonansu współalikwotowego. Do dyspozycji jest między innymi wspaniała barwa German D Grand i Japanese Grand z technologią K.S.R. (Kurzweil String Resonance), a ponadto klasowe barwy pian elektrycznych i klawinetów z zasobów barw przygotowanych dla Forte. I nie zapominajmy, że na pokładzie jest jeszcze genialna synteza V.A.S.T., emulacje organów elektromechanicznych KB3 i wirtualny analog VA1. Instrument jest kompatybilny z barwami dla Kurzweila PC3! Potencjał uzupełniają 32 tory efektów, 4 arpeggiatory i 20 kontrolerów manualnych, w tym 4 potencjometry funkcjonujące w 3 warstwach funkcji – razem pod paluchami jest 12 funkcji.

 Kurzweil SP6 7 stage piano LCD panel

Instrument ma 128-głosową polifonię z dynamiczną alokacją głosów. Można tworzyć 4-warstwowe programu Multi – w pamięci zapisano 130 gotowych takich programów i są 1024 komórki na Multi użytkownika. Do dyspozycji jest oprogramowanie na komputery PC i Mac, a w planach jest edytor na systemy iOS.

 Kurzweil SP6 7 stage piano knobs

Analogowe wyjścia w Kurzweil SP6-7 są zbudowane na 32-bitowych przetwornikach cyfrowo-analogowych. To gwarantuje potworną dynamikę brzmienia. Uzupełnieniem jest wyjście słuchawkowe 1/4”. Jak przystało na zawodowe stage piano, mamy klasyczne złącza MIDI (IN, OUT) oraz USB (port USB MIDI).

Kurzweil SP6 7 stage piano connectors

Jest również slot USB na pendrive'a. Do instrumentu można podłączyć podwójny pedał Sustain / Soft, jeden Switch do nabicia tempa oraz jeden pedał Expression.

Kurzweil SP6 7 stage piano connectors MIDI USB

Więcej informacji na stronie producenta.

Dystrybutor: Music Info