Logowanie

SSL CONNEX – wielozadaniowy mikrofon USB z zaawansowanym przetwarzaniem DSP

SSL CONNEX – wielozadaniowy mikrofon USB z zaawansowanym przetwarzaniem DSP

Jak SSL coś robi, to robi to świetnie – oto wielofunkcyjna matryca mikrofonowa na USB z zaawansowanym DSP SSL CONNEX. Co oferuje?

 SSL CONNEX USB immersive microphone opened open

Jest to pierwszy na rynku tak niewielki mikrofon USB, który oferuje między innymi tryb immersyjny z separowanym dostępem do sygnału każdego z czterech wbudowanych w urządzenie kapsuł mikrofonowych. SSL CONNEX został zaprojektowany zarówno do prowadzenia konferencji i transmisji na żywo, jak do nagrywania. Zastosowano w nim wiele profesjonalnych technologii dźwiękowych SSLa z topowych konsolet broadcostowych i studyjnych, w tym uznane algorytmy korekcji i obróbki dynamicznej sygnałów.

SSL CONNEX USB immersive microphone modes

Oprócz tego producent wyposażył swoje nowe dzieło w cztery różne programy funkcjonalne:

– tryb Solo – kierunkowy, np. do połączeń konferencyjnych, transmisji na żywo itp.,

– tryb Grupa – do omikrofonowania dyskusji przy okrągłym stole, z udziałem wielu prezenterów,

– tryb Wokal – do nagrań śpiewu, rapowania, lektorów,

– tryb Muzyka – do nagrywania głośnych źródeł, wielu muzyków.

SSL CONNEX USB immersive microphone block diagram

Wbudowany mikser czuwa nad prawidłowycm, zautomatyzowanym zmiksowaniem poszczególnych źródeł, a wyjście słuchawkowe mini-jack 1/8” z mocnym wzmacniaczem słuchawkowym o studyjnej jakości zapewnia wysoki poziom odsłuchu. Dodatkowo, oprogramowanie udostępnia funkcję pętli zwrotnej mikrofonu do monitorowania otoczenia. Pozwala pracować z 24-bitową dokładnością z częstotliwościami próbkowania 44,1 / 48 / 88,2 / 96 kHz. Urządzenie jest zasilane przez USB C - działa zarówno z komputerami stacjonarnymi i laptopami, jak z tabletami przez USB. SSL CONNEX jest urządzeniem zgodnym z Core Audio na komputerach Mac od wersji OSX 10.14 (Mojave) oraz z komputerami z systemem Windows, gdzie jest urządzenie jest rozpoznawane jako USB Audio 2.0 Class Compliant. Na stronie producenta są dostępne również sterowniki ASIO. Więcej informacji na stronie producenta.

Dystrybutor: Commercial Audio