Logowanie

KRK GoAux 3 i GoAux 4 – mobilne monitory odsłuchowe bliskiego pola z USB i Bluetooth

KRK GoAux 3 i GoAux 4 – mobilne monitory odsłuchowe bliskiego pola z USB i Bluetooth

KRK wprowadza na rynek mobilne monitory odsłuchowe bliskiego pola KRK GoAux! W ofercie znajda się dwa modele - GoAux 3 i GoAux 4. Co je wyróżnia?

 KRK GoAux4 front rear active monitor

Nowa seria monitorów została zaprojektowane tak, aby zapewnić doskonały dźwięk w dowolnym miejscu, w którym się znajdą. Jest to interesujące rozwiązanie dla podróżujących muzyków i inżynierów dźwięku, a także pasjonatów dobrego brzmienia. A wszystko w niewielkiej mobilnej formie.

KRK GoAux3 GoAux4 bag torba closed open 

Monitory odsłuchowe KRK GoAux możesz zabrać ze sobą wszędzie, gdyż są dostarczane z wygodną nylonową torbą transportową, która mieści oba monitory, a także dołączone podstawki na monitory, mikrofon Auto ARC i wszelkie dodatkowe kable. Podstawki można regulować w celu uzyskania optymalnego ustawienia i kąta odsłuchu.

 KRK GoAux4 rear active panel zoom inputs

Ogromną zaletą wyższego modelu KRK GoAux 4 jest wyposażenie w port USB stanowiący cyfrowe połączenie z komputerem – możemy odtwarzać nasze miksy bez dodatkowych zniekształceń wprowadzanych przez dodatkowe przetworniki cyfrowo-analogowe. W przypadku obu modeli GoAux 3 i GoAux 4 do monitorów można również podłączyć się przez Bluetooth 5.0.

Ponadto do KRK GoAux 3 i GoAux 4 można podłączyć się przez symetryczne gniazda jack 1/4” TRS, niesymetryczne RCA oraz wejście AUX stereo mini-jack 1/8”. Monitory wyposażono również w yjście słuchawkowe - gdy potrzebujesz cichego monitorowania, możesz podłączyć słuchawki do wyjścia słuchawkowego stereo mini-jack 1/8” umieszczonego na przednim panelu, co automatycznie wycisza głośniki GoAux.

 KRK GoAux3 GoAux4 podstawki

Monitory GoAux w zależności od modelu łączą 3- lub 4-calowy głośnik niskotonowy z wytrzymałą membraną ze szkła aramidowego oraz z 1-calowym głośnikiem wysokotonowym z miękką kopułką tekstylną. Pasmo jest dzielone @2.5 kHz. Oba modele oferują propagację 120° w poziomie i 60° w pionie. Monitory w zależności od wersji są zasilane wzmacniaczem o łącznej mocy 60 W RMS (GoAux 3 – 22 W każdy woofer + 8 W każdy tweeter) lub 100 W RMS (GoAux 4 – 33 W każdy woofer + 17 W każdy tweeter).

 KRK GoAux4 rear active passive monitor

Obudowy wykonane są wysokiej jakości tworzywa sztucznego ABS gwarantującego trwałość nawet podczas mobilnych zastosowań. KRK ma ogromne doświadczenie w konstruowaniu monitorów – umieszczony z tyłu obudowy szczelinowy port bass reflex w niezwykle wydajny sposób poszerza pasmo pracy tych maleńkich monitorów. Oba modele KRK GoAux 3 i GoAux 4 przy spadku -3 dB przenoszą pasmo w zakresie od 65 Hz do 20 kHz (!!!). Przy spadku -10 dB model GoAux 4 pracuje od 55 Hz w dole, a GoAux 3 od 60 Hz. Znakomity wynik!

 KRK GoAux3 rear active panel inputs

Wzmacniacze znajdują się w obudowie jednego głośnika, dlatego też para potrzebuje tylko jednego gniazdka sieciowego do podłączenia. Wbudowany korektor LF i HF EQ pozwala dostosować reakcję monitorów do pomieszczenia i osobistych preferencji. Dodatkowo w przypadku modelu GoAux 4, dzięki dołączonemu mikrofonowi pomiarowemu, wbudowana funkcja automatycznej korekcji pomieszczenia Auto ARC może automatycznie zoptymalizować pasmo przenoszenia głośników do warunków akustycznych panujących w danym pomieszczeniu.

Więcej informacji na stronie producenta.

Dystrybutor: AudioTech