Logowanie

Kali Audio IN-UNF – 3-drożny zestaw monitorów ultrabliskiego pola 2+1 ze współosiowymi przetwornikami

Kali Audio IN-UNF – 3-drożny zestaw monitorów ultrabliskiego pola 2+1 ze współosiowymi przetwornikami

Co jest lepsze od 2-drożnych monitorów? Trójdrożne monitory :-) Kali Audio rozszerza swoją ofertę o nowoczesny, innowacyjny 3-drożny system monitorów IN-UNF z interfejsem USB C wykorzystujące technologie z topowych modeli IN-5 i IN-8. Nowy model to rozwiązanie dla producentów pracujących i słuchających w domowym studio z bardzo bliskiej odległości.

Skrót UNF oznacza "Ultra-Nearfield". Kali Audio IN-UNF został zaprojektowany z myślą o zastosowaniu w małych pomieszczeniach, na niewielkie odległości, gdzie możliwości pracy z dużą głośnością są ograniczone - czy to przez akustykę pomieszczenia, czy tolerancję sąsiadów. IN-UNF prezentuje pełnozakresowy dźwięk na referencyjnych poziomach głośności. Zalecana odległość uszu od głośników wysokotonowych to około 0.8 m, czyli mniej więcej na długość ręki.

Kali Audio IN UNF coaxial monitors Both Sides Now Reasonable 

Kali Audio IN-UNF składa się z trzech części: jednostki basowej i dwóch satelitów. Subbas jest wyposażony w dwa 4,5-calowe głośniki niskotonowe oraz wzmacniacz i inne elementy elektroniczne systemu. Obydwa głośniki niskotonowe są ustawione poziomo, dzięki czemu wibracje nie są przenoszone na biurko. Zestawy satelitarne wykorzystują ten sam współosiowy głośnik średnio-wysokotonowy, który znajduje się w pozostałych głośnikach serii IN.

 Kali Audio IN UNF coaxial monitors Satellite Facing Left Alt 1

Cały system mieści się na biurku i zapewnia z niewielkiej odległości podobne pełnozakresowe wrażenia słuchowe o znakomitej precyzji i niskim poziomie zniekształceń jak para IN-8 w standardowej odległości od słuchacza. Elastyczne opcje ustawień pozwalają użytkownikom na łatwą integrację IN-UNF z istniejącą przestrzenią biurka. Jednostka basowa może być ustawiona pionowo, można ją umieścić za laptopem lub monitorem, lub poziomo wykorzystując ją jako podstawek pod ekran LCD.

 Kali Audio IN UNF coaxial monitors Input Side Panel Close Up

Jednostka basowa IN-UNF jest wyposażona w wiele wejść, aby zaspokoić potrzeby użytkowników w różnych zastosowaniach, takie jak:

- USB-C, które obsługuje rozdzielczość 24-bitową i częstotliwość próbkowania 48k, użytkownicy mogą podłączyć komputery, telefony i tablety.

- optyczne i 3,5 mm zapewniają obsługę zarówno cyfrowego, jak i analogowego połączenia z urządzeniami konsumenckimi, takimi jak konsole do gier i amplitunery

- jack 1/4” TRS, do podłączenia standardowych urządzeń pro audio.

Kali Audio IN UNF coaxial monitors Setup Laptop Vertical Bass Unit 

Kali Audio IN-UNF jest wyjątkowo dostrojony do roli monitora biurkowego. Biurko zostało uwzględnione jako element akustyczny systemu, co rozwiązuje niektóre z problemów, które zazwyczaj pojawiają się przy umieszczaniu monitorów na biurku. Przełączniki DIP służą do uwzględnienia pozycji systemu w pomieszczeniu, a także do wyboru basów, tonów średnich i wysokich, zgodnie z własnymi preferencjami. Nowe monitory mogą się okazać również ciekawym rozwiązaniem jako alternatywny odsłuch. Więcej informacji na stronie producenta.

Zrzut ekranu 2022 11 25 o 11.44.41

Dystrybutor: ESS Audio