Logowanie

SSL Blitzer – wtyczkowa emulacja klasycznych analogowych kompresorów lampowych, VCA i optycznych

SSL Blitzer – wtyczkowa emulacja klasycznych analogowych kompresorów lampowych, VCA i optycznych

SSL Blitzer to „analogowa” wtyczka emulująca różne typy i modele kompresorów. Charakterystyka pracy nowego plug-in'u nawiązuje do kultowych kompresorów analogowych w technologiach VCA, lampowej i optycznej.

 SSL Blitzer multi compressor plug in

Dzięki zaimplementowaniu różnych typów kompresji, SSL Blitzer zdolny do wszystkiego - od delikatnej, nasycającej kompresji, po ostre limitowanie sygnału. Nie jest to zdecydowanie „przeźroczysty” brzmieniowo kompresor 3:) Wykorzystując dodatkowe opcje w stylu vintage odpowiedzialne za kształtowanie odpowiedzi na transjenty i funkcje modyfikowania harmonicznych wtyczka umożliwia kreowanie koloru w miksie. Ponadto SSL Blitzer oferuje 10 unikalnych krzywych kompresji – każda przypisana do 10 stopni kompresji, z których każdy ma unikalny kształt i charakterystykę tonalną nawiązującą do historycznych konstrukcji analogowych. Dodatkowo jest symulacja Drive, opcja kreowania kompresji równoległej, kontrola side-chain z filtrem dolnozaporowym od 20 Hz do 2 kHz oraz tryb ekstremalnego limitera Blitz typu brick-wall łączącego wszystkie trzy technologie kompresji dostępne we wtyczce – ponoć niezwykle kreatywne narzędzie, które sprawdza się ponoć znakomicie w miksie bębnów! Sprawdźcie koniecznie – jest dostępna 14-dniowa wersja testowa.

Dzięki wiernej charakterystyce emulacji konkretnych vintage'owych analogowych kompresorów lampowych, VCA i optycznych, z jednego łatwego w użyciu interfejsu można uzyskać niezwykle szeroki zakres kreatywnego kształtowania dynamiki i kolorytu miksu. Szybkość i łatwość uzyskiwania zamierzonych efektów brzmieniowych jest istotną zaletą nowego plug-in'u. SSL zapewnia, że nie znajdziecie tego gdzie indziej.

SSL Blitzer jest najnowszym dodatkiem do SSL Complete, który jest aktualnie dostępny w abonamencie w cenie 14,99 USD miesięcznie. Więcej informacji na stronie producenta.

Dystrybutor: Commercial Audio