Logowanie

Dear Reality EXOVERB MICRO – innowacyjna pogłosowa wtyczka plug-in - nowy poziom percepcji przestrzennej

Dear Reality EXOVERB MICRO – innowacyjna pogłosowa wtyczka plug-in - nowy poziom percepcji przestrzennej

Firma Dear Reality, będąca częścią Grupy Sennheiser, opracowała nową wtyczkę EXOVERB MICRO do produkcji stereo, która zapewnia przestrzenny i realistyczny pogłos. Ten plugin audio dostępny w formatach AAX/VST3/AU oferuje duże możliwości i świetne brzmienie, ponieważ jest napędzany tym samym unikatowym silnikiem pogłosu, co jej większy brat - EXOVERB.

Użytkownik ma możliwość wybrania jednej z ośmiu precyzyjnie przygotowanych scen akustycznych, dzięki którym uzyska niezwykle realistyczny dźwięk, uszlachetniający charakter każdej nowoczesnej produkcji audio. Wtyczka pozwala usprawnić proces miksowania za pomocą intuicyjnego trójkątnego graficznego pada, aby idealnie zrównoważyć trwanie i zanikanie pogłosu, wczesne odbicia oraz czysty sygnał.

EXOVERB MICRO jest doskonałym wejściem w świat pogłosu przestrzennego, oferując wybór ośmiu najbardziej popularnych presetów akustycznych EXOVERB z czterech kategorii: Ambience, Room, Hall oraz Plate. Każda scena akustyczna jest oparta na wielu syntetyzowanych charakterystykach impulsowych (IR) opracowanych z wykorzystaniem autorskiego oprogramowania Dear Reality. To pozwala na tworzenie bogatych efektów pogłosowych, które idealnie pasują do potrzeb miksu. Niezależnie od tego, czy szukamy subtelnej charakterystyki pokoju perkusyjnego, czy efektu pogłosu do wokalu, EXOVERB MICRO zapewni to wszystko.

Sennheiser Dear Reality EXOVERB MICRO funkcje 

“Z EXOVERB MICRO chcemy zapewnić wszystkim możliwość korzystania z zalet najnowszej technologii pogłosowej” – wyjaśnia Felix Lau, właściciel produktu w Dear Reality, dodając, że „wyjątkowo łatwy w użyciu interfejs EXOVERB MICRO z trójkątnym padem jest doskonałym punktem początkowym do tworzenia współczesnej muzyki oraz postprodukcji”. W efekcie końcowym uzyskujemy naturalne pogłosy z trójwymiarową percepcją głębi we wszystkich systemach odtwarzania stereo – zarówno w głośnikach, jak też w słuchawkach.

 Sennheiser Dear Reality EXOVERB MICRO regulacje

EXOVERB MICRO oferuje interfejs przyjazny dla użytkownika, który umożliwia dodanie odpowiedniego pogłosu do dowolnego miksu w sposób tak łatwy, jak tylko można to sobie wyobrazić. Używając trójkątnego graficznego pada możemy intuicyjnie zrównoważyć wczesne odbicia, trwanie i wybrzmiewanie pogłosu oraz czysty sygnał uzyskując doskonałe brzmienie. Podobnie jak w przypadku starszego brata, EXOVERB MICRO zapewnia natychmiastowy dostęp do kluczowych parametrów, takich jak Pre-Delay oraz Decay, bez skomplikowanych menu lub rozbudowanych podmenu. Dzięki EXOVERB MICRO uzyskamy całą moc i wszechstronność profesjonalnego narzędzia do pogłosu w kompaktowej oraz łatwej w użyciu wtyczce. EXOVERB MICRO jest już dostępny w internetowym sklepie Dear Reality w bardzo przystępnej cenie 25 EUR/USD (+ VAT).

Dystrybucja: Aplauz Audio

O firmie Dear Reality

Dear Reality jest czołową firmą w obszarze immersyjnych sterowników dźwięku, szczególnie znaną dzięki swoim enkoderom binauralnym, Ambisonics oraz wielokanałowym, które zapewniają absolutnie realistyczną wirtualizację pomieszczenia. Produkty firmy są używane na całym świecie przez inżynierów dźwięku, projektantów dźwięku, nadawców oraz muzyków. Firma Dear Reality została założona w 2014 roku przez Achima Fella i Christiana Sandera i stawia sobie za cel dostarczanie wysokiej jakości najnowocześniejszego oprogramowania dźwięku 3D do interaktywnej i liniowej produkcji audio. Od 2019 roku firma Dear Reality jest istotną częścią Grupy Sennheiser.