Logowanie

Przedłużona 5-letnia gwarancja na produkty Genelec

Przedłużona 5-letnia gwarancja na produkty Genelec

Genelec - firma z 45-letnimi tradycjami, jeden z liderów rynku profesjonalnych monitorów studyjnych, zaawansowanych wielokanałowych systemów monitorowych oraz głośników instalacyjnych, przedłuża gwarancję na swoje produkty do 5 lat!

Tym samym, Genelec po raz kolejny podniósł standardy obsługi klientów i wzmocnił zaangażowanie w zrównoważony rozwój. Nowy program gwarancyjny umożliwia Klientom Genelec na całym świecie przedłużenie standardowej 2-letniej gwarancji obejmującej zarówno części, jak i robociznę o dodatkowe 3 lata. Wystarczy zarejestrować swoje modele na stronie internetowej Genelec pod adresem: https://www.genelec.com/product-warranty-lifetime.

Proces rejestracji został przyspieszony i uproszczony dzięki udostępnieniu kodów QR na opakowaniach produktów, co umożliwia łatwe skanowanie modeli i numerów seryjnych. Po przesłaniu danych Klienta i dowodu zakupu, centra serwisowe dystrybutorów Genelec na całym świecie mogą szybko zweryfikować status gwarancji wszelkich modeli przekazanych do serwisu.

Nową ofertę przedłużonej do 5 lat gwarancji skomentował Ole Jensen, dyrektor ds. sprzedaży międzynarodowej w Genelec:

"Zawsze koncentrowaliśmy się na projektowaniu rozwiązań głośnikowych, które zapewniają naszym Klientom niezawodne działanie przez dziesięciolecia, ale chcemy również zaoferować im dodatkowy spokój ducha, a ten zapewni bezpieczna przedłużona gwarancja. Jesteśmy przekonani, że nasza nowa 5-letnia gwarancja ułatwi życie naszym Klientom i odzwierciedli nasze ciągłe zaangażowanie w zrównoważony rozwój".

Genelec 5 letnia gwarancja 5 years warranty oksanen

Warto wspomnieć, że zaczynając od pierwszego swojego monitora studyjnego S30 wprowadzonego na rynek w 1978 roku, Genelec nadal zapewnia dostępność części zamiennych do większości modeli. Zresztą od zawsze, produkty Genelec są znane ze swojej kuloodpornej niezawodności i niezwykle długiej żywotności. Marka od dziesięcioleci tworzy trwałe rozwiązania dla profesjonalistów audio - z tego oraz z legendarnej jakości brzmienia wynika między innymi ogromna popularność rozwiązań Genelec wśród profesjonalistów z branży studyjnej i broadcastowej.

Teraz przedłużona do 5 lat gwarancja stanowi kolejny element, dzięki któremu profesjonaliści jeszcze chętniej sięgną po rozwiązania Genelec!

Dystrybucja: Konsbud Audio

#genelec #5latgwarancjigenelec