Logowanie

YAMAHA MUSIC SOFT w portalu midi24.pl oraz zloty klientów midi24.pl i Utworki.pl

YAMAHA MUSIC SOFT w portalu midi24.pl oraz zloty klientów midi24.pl i Utworki.pl

MIDI24_1Funkcja YAMAHA MUSIC SOFT ruszyła w portalu midi24.pl 3 lutego 2011. Już przez kilka pierwszych dni zainteresowanie nową ofertą spotkało się z dużym zainteresowaniem.

 MIDI24_2

Właściciel portali Utworki.pl i midi24.pl postanowił zorganizować jeden bądź dwa zloty dla swoich Klientów, by zaprezentować szerzej potencjał brzmieniowy plików standardu YAMAHA MUSIC SOFT. W trakcie spotkania będzie można posłuchać różnic brzmieniowych standardowych plików MIDI SMF oraz przygotowanych specjalnie dla instrumentów Yamaha, Korg i Ketron. Następnym krokiem będzie poszerzenie oferty utworów w MIDI SMF o pliki dedykowane właśnie instrumentom Korg i Ketron. Oto terminy zlotów:

  • pierwszy termin zlotu - miejsce okolice Poznania - 12/13 marca 2011
  • drugi termin zlotu - miejsce Łódź - w dniach 26/27 marca 2011

Zlot 26 marca odbędzie się na pewno, zapisanych jest już 60 osób. Organizator czeka na zgłoszenia dla pierwszego „poznańskiego” terminu. Wszystkich zainteresowanych organizator prosi o szybki Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.y.

Jednocześnie firma MIDI-NET informuje, że trwa Promocja Karnawałowa – każdy uczestnik tej promocji przy wpłacie minimalnej 300 zł zobaczy na swoim koncie na www.midi24.pl dodatkowy sklep. Czeka wiele niespodzianek.

Organizator: MIDI-NET