Logowanie

Wojciech Hoffmann (TURBO) - wakacyjne warsztaty gitarowe w Warszawie

Wojciech Hoffmann (TURBO) - wakacyjne warsztaty gitarowe w Warszawie

Hoffmann_warsztaty_0Szykuje się nie lada okazja, żeby pod okiem jednego z największych polskich mistrzów gitary szlifować warsztat – od 21. lutego przez 5 dni w Domu Sztuki na Ursynowie w Warszawie warsztaty poprowadzi Wojciech Hoffmann.

 Hoffmann_warsztaty_1

Wojciech Hoffmann to legenda polskiej muzyki gitarowej. Jest założycielem i liderem największej grupy heavymetalowej w Polsce – zespołu TURBO. Od kilku lat występuje również z progrockowym materiałem solowym z płyty „Drzewa”. Płyta ta była płytą roku 2003 według rankingu „Gitara i Bas”. Od roku 2004 Wojciech Hoffmann jest oficjalnym światowym endorserem firmy Ibanez i jest co roku w ogólnoświatowym katalogu tego producenta.

Celem warsztatów jest poszerzenie wiedzy, doskonalenie techniki grania na gitarze elektrycznej oraz rozwój interpretacyjny i muzyczny uczestników warsztatów. Wojciech Hoffmann na warsztatach zademonstruje techniczne zagadnienia i zagrywki na bazie poszczególnych utworów płyty „Drzewa”, sposoby ćwiczenia i rozwijania technik gitarowych. Na zakończenie warsztatów uczestnicy przygotują i zaprezentują wybrany utwór z płyty. Możliwość kontaktu przez kilka dni z rzędu z Artystą tej miary co Wojciech Hoffmann jest doskonałą okazją do rozwoju muzycznego – takiej okazji nie wolno przepuścić! Warsztaty startują już w poniedziałek 21 lutego w warszawskim Domu Sztuki SMB „Jary” od godziny 12 i potrwają do piątku 25 lutego. Pięciodniowe warsztaty kosztują 150 zł. Wśród uczestników będą rozlosowane atrakcyjne gadżety, m.in. paski gitarowe i kable, koszulki. Informacje i zapisy pod numerem telefonu (22) 643-79-35. Ilość miejsc ograniczona.

Organizator: Dom Sztuki SMB „Jary”