Logowanie

Studer.pl - nowa strona internetowa z prezentacją oferty marki STUDER

Studer.pl - nowa strona internetowa z prezentacją oferty marki STUDER

Studer_www_0Szwajcarska firma Studer jest jednym ze światowych liderów w dziedzinie profesjonalnego sprzętu audio. Dystrybutor – firma ESS Audio – poinformował o uruchomieniu specjalnej strony internetowej dla tej marki.

Studer_www_1

Firma Studer została założona w 1948 roku przez Willi Studera i w ciągu kolejnych lat marka Studer stała się synonimem najwyższej jakości sprzętu nadawczego i nagraniowego. Obecnie Studer jest w stanie zaoferować rozwiązania dla niemal każdej aplikacji w zakresie profesjonalnego audio. Seria rewolucyjnych cyfrowych konsolet Studer Vista zdobyła powszechne uznanie i jest instalowana w najbardziej prestiżowych salach koncertowych i teatrach na całym świecie. Produkty Studera są projektowane w Regensdorf w Szwajcarii. Od czasu związania się marki Studer z koncernem Harman, rozwiązania przygotowane dla topowej serii Studer Vista są adaptowane w cyfrowych konsoletach Soundcraft Vi.

Wybór produktów Studer obejmuje sprzęt oraz systemy dla nadawczych stacji telewizyjnych i radiowych, studiów nagraniowych i produkcyjnych, a także elementy rozwiązań systemowych, w formacie 19“. Nowa strona STUDERa zawiera wszelkie niezbędne informacje na temat produktów i ich zastosowania a także prezentacje multimedialne. Zapraszamy do odwiedzin – www.Studer.pl.

Dystrybutor: ESS Audio

Studer_Vista5_1

Studer_Vista7_1

Studer_Vista8_1

Studer_Vista9_1

Studer_OnAir3000_1

 

TAGI: Studer Vista 5, Studer OnAir 3000 Modulo, topowa konsoleta cyfrowa, Studer Vista 7, emisyjna konsoleta cyfrowa, Studer Vista 8, topowy cyfrowy mikser instalacyjny, Studer Vista 9