Logowanie

Wystawa klarnetów i saksofonów firmy HENRI SELMER PARIS w Poznaniu

Wystawa klarnetów i saksofonów firmy HENRI SELMER PARIS w Poznaniu

 

Selmer_wystawa 0We wtorek 17 maja w gmachu Zespołu Szkół Muzycznych w Poznaniu miała miejsce wystawa i prezentacja klarnetów i saksofonów znamienitej marki Henri Selmer Paris – można było ograć niemal 30 instrumentów najwyższej klasy!

 

Selmer_wystawa 1

Trzeba przyznać, że pomysł zorganizowania wystawy i prezentacji w szkole muzycznej był doskonałym pomysłem. Jeszcze lepszym było zaproszenie na prezentacje Pawła Gusnara – znakomitego saksofonisty łączącego z sukcesami zarówno repertuar klasyczny, jak rozrywkowy. To bodaj jedyny w Polsce saksofonista, któremu się to udało. Już sama możliwość rozmowy z tak znamienitym muzykiem była dla adeptów saksofonu i klarnetu niepowtarzalną okazją, by otworzyć sobie nowe perspektywy wykonawcze i interpretacyjne. A wszystko to w połączeniu z wystawą naprawdę znakomitych instrumentów przełożyło się duże zainteresowanie tak młodych adeptów, jak dojrzałych muzyków. Uwagę trzeba zwrócić na świetną atmosferę panującą podczas wystawy, możliwość poznania interesujących ludzi i wymianę poglądów. No i oczywiście możliwość ogrania doskonałych saksofonów i klarnetów Henri Selmer Paris. Organizatorem wystawy był dystrybutor Henri Selmer Paris – Piotrowski Music oraz lokalny dealer Henri Selmer Paris, poznański sklep Music Center.

Oto krótki filmik z wystawy i fotorelacja.


 

 

Selmer_wystawa 2

Selmer_wystawa 3

Selmer_wystawa 4

Selmer_wystawa 5

Selmer_wystawa 6

Selmer_wystawa 7

Selmer_wystawa 8

 

 

Dystrybutor: Piotrowski Music
Sklep: Music Center Poznań

 

TAGI: Wystawa klarnetów i saksofonów firmy HENRI SELMER PARIS w Poznaniu, saksofony Selmer, Poznań saksofony, klarnety Selmer, profesjonalny klarnet, saksofon, sklep muzyczny w Poznaniu