Logowanie

TC Electronic AMPWORX Combo Deluxe ’65, DC30 i JIMS45 - nowa seria preampów gitarowych w technologii modelowania

TC Electronic AMPWORX Combo Deluxe ’65, DC30 i JIMS45 - nowa seria preampów gitarowych w technologii modelowania

TC Electronic zaprezentował pierwsze modele z nowej serii przedwzmacniaczy gitarowych w technologii AMPWORX - nowe kostki gitarowe duńskiego producenta to ukłon w stronę legendarnych konstrukcji wzmacniaczy charakteryzujących się klasycznym brzmieniem lat 60.

Seria TC Electronic AMPWORX Vintage oferuje trzy przedwzmacniacze: Combo Deluxe ’65, DC30 oraz JIMS45. W formie cyfrowego modelowania została zrekreowana konstrukcja klasycznych rozwiązań w obwodach stosowanych w klasycznych wzmacniaczach gitarowych. Dzięki zaawansowanej, nieliniowej technologii cyfrowego modelowania udało się uzyskać idealne odwzorowanie brzmienia klasycznych konstrukcji – wszystko dla odtworzenia prawdziwego charakteru brzmienia tamtej epoki. Technologia TC Electronic AMPWORX zapewnia wyjątkowo szeroki zakres dynamiki, oddając wiernie każdy niuans artykulacyjny podczas gry.

 Image Stack up on hard rocking tones

Każdy z efektów zaopatrzony jest w oficjalne profile odpowiedzi impulsowej IR kolumn głośnikowych od firmy Celestion, co umożliwia grę bez potrzeby podpinania preampu do wzmacniacza i kolumny gitarowej. Wystarczy podpiąć efekt do miksera w systemie nagłośnieniowym w klubie lub na sali prób przez złącze DI, aby móc cieszyć się świetnym, naturalnym brzmieniem oraz niezwykłą dynamiką. Emulacja kolumn IR dostępna jest też na wyjściu słuchawkowym, co czyni serię AMPWORX niesamowicie praktycznym urządzeniem do ćwiczeń w domu!

TC Electronic AMPWORX JIMS 45 PREAMP Rear XL

Wszystkie modele posiadają możliwość przełączenia trybów bypass lub obsługę dwóch kanałów.

TC Electronic AMPWORX COMBO DELUXE 65 PREAMP Right XL

TC Electronic AMPWORX Vintage Combo Deluxe ’65 to wierna emulacja legendarnego, amerykańskiego wzmacniacza Blackface Reverb Deluxe. Jego wielkim atutem jest wbudowany prawdziwy pogłos sprężynowy, który oferuje 4 sekundowe wybrzmienie z możliwością regulacji barwy.

 TC Electronic AMPWORX DC30 PREAMP Right XL

TC Electronic AMPWORX Vintage DC30 nawiązuje do modelu niezwykle popularnego wzmacniacza AC30 z modyfikacją TOP BOOST, na którym grali The Beatles czy The Rolling Stones. Dzięki wbudowanemu boosterowi możliwe jest osiągnięcie najlepszych brzmień lat 60. z podbiciem wysokich częstotliwości, co idealnie się sprawdza w trakcie bardziej agresywnych riffów czy solówek z pazurem.

 TC Electronic AMPWORX JIMS 45 PREAMP Right XL

Brzmienie TC Electronic AMPWORX Vintage JIMS45 rekreuje brzmienie brytyjskiej konstrukcji wzmacniacza JTM45, która była tak uwielbiana przez samego Jimiego Hendrixa. Dzięki niezależnej regulacji nasycenia wejść High i Normal oraz wbudowanym boosterem możliwe jest precyzyjne odtworzenie charakterystycznego rockowego brzmienia.

Wszystkie modele z serii TC Electronic AMPWORX Vintage posiadają metalową, niezwykle odporną na warunki koncertowe obudowę, wysokiej jakości złącza jack 1/4” oraz bardzo trwałe przełączniki nożne. Efekty są zasilane zewnętrznie z tradycyjnego zasilacza gitarowego 9 V / minus w środku. Pobór prądu to 300 mA. Każdy jest wyposażony w złącze micro-USB umożliwiające aktualizację firmware'u. Więcej informacji na stronie producenta.

Dystrybucja: SoundTrade

#tcelectronicJIMS45 #tcelectronicDC30 #tcelectronicComboDeluxe65 #TCElectronicAMPWORX