Logowanie

Nominacje TEC Award dla Austrian Audio OC818 i Hi-X55

Nominacje TEC Award dla Austrian Audio OC818 i Hi-X55

Świat pro audio się zmienia. W znacznej mierze za sprawą takich producentów, jak Austrian Audio. Nie powinno więc dziwić, że konstrukcje tego producenta otrzymują nominacje do najbardziej prestiżowej nagrody TEC Awards.

Austrian Audio TEC 36th OC818To już tradycja, że produkty z dystrybucji ESS Audio otrzymują nominacje i prestiżowe nagrody TEC Awards. W tym roku wsród wąskiego grona pretendentów do nagrody są aż dwa, ręcznie produkowane w Wiedniu produkty słynącej z innowacyjności marki Austrian Audio.

Autorskie projekty Austrian Audio cechuje nieprawdopodobnie innowacyjne podejście do konstrukcji wydawało by się tak oczywistych w budowie urządzeń, jak choćby mikrofon... Tymczasem zastosowane rozwiązania otwierają całkowicie nowe horyzonty w produkcji muzycznej i kreują nową rzeczywistość tak w realiach pracy studyjnej, jak live.

Nominowany do TEC Award mikrofon Austrian Audio OC818 na nowo określa możliwości i brzmienie profesjonalnego mikrofonu. W naszej redakcji testowaliśmy ten model – zebrał fenomenalne oceny. OC818 dysponuje m.in. ręcznie wykonaną, ceramiczną podwójną kapsułą CKR12. Posiada cztery zmienne charakterystyki kierunkowe, daje możliwość nagrywania obu membran kapsuły i umożliwia ukształtowanie własnej charakterystyki kierunkowej oraz wgranie jej do mikrofonu. Wyjątkową cechą jest również to, że nagrywając materiał na dwa kanały przez obie membrany – przednią i tylną – możemy na etapie postprodukcji zdefiniować optymalną charakterystykę kierunkową! Tych możliwości jest znacznie więcej – zachęcamy do lektury testu oraz artykułu dotyczącego nagrywania dźwięku przestrzennego.

Austrian Audio OC818 GOLDEN AWARD

test AUSTRIAN AUDIO OC818

Austrian Audio Ambicreator

AUSTRIAN AUDIO AMBICREATOR

Austrian Audio TEC 36th Hi X55

Zamknięte wokółuszne słuchawki Austrian Audio Hi-X55 oferują autorskie 44-milimetrowe przetworniki o dużym wychyleniu pracy, zakres przetwarzania częstotliwości od 5 Hz do 29 kHz oraz czułość 118 dBSPL/V. Szerzej o idei tej konstrukcji można poczytać w naszej informacji ze stycznia tego roku. Gorąco polecamy przyjrzenie się tym słuchawkom!

Hi X55

AUSTRIAN AUDIO HI-X50 I HI-X55

Więcej informacji na stronie producenta.

Dystrybucja: ESS Audio